Burçlar Nuray Sayari 02 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İletişime geçtiğiniz yeni kişilerle bile çok çabuk adaptasyon sağlayabilir, sıcak kanlı olabilirsiniz. Ancak herkesi kendiniz gibi sanarak büyük bir yanılgıya düştüğünüzü çok geç olmadan farkına varmalısınız. Kendi hayatınızla ilgilenmeniz gerekebilir, kendinize ait bir takım işlerle meşgul olabilirsiniz. Bu uğraşınızla gün içerisinde fazla enerji sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi yoğun bir tempoya hazırlamalısınız. Arkadaş çevrenizden birlikte vakit geçirmek için bazı teklifler alabilirsiniz. Önceliği kendinize verdiğiniz takdirde ilerleyen zamanlara sarkan bir işiniz olmayacaktır. Daha sonralarında pişman olmanıza sebebiyet verecek davranışlardan uzak durmanız gerekebilir. Bu davranışları gün içerisinde kendiniz de fark edeceksinizdir.

ASLAN BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çok yoğun iletişim içerisinde olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor olacaktır. Yoğun iletişimin vereceği sinirlilik haliyle çevrenizdeki kişileri kırabilir, küskünlükler yaşatabilirsiniz. İşinizi belli bir planın içerisine aldığınız takdirde her şey daha kolay ilerleyecektir. Gün içerisinde ilgi alanlarınıza yönelik birkaç olayla karşılaşabilir ve müdahale etmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat bir şekilde ifade etmek isterken karşınızdaki kişiden alacağınız olumsuz enerji sert bir yapıya bürünmenize sebebiyet verebilir. Aşk hayatınızdaki birlikteliğinizi sorgulama gereği duyabilir, bazı sorunları partnerinizle birlikte masaya dökmek isteyebilirsiniz. Çözüm odaklı bakış açınızı tamda bu noktada kullanmanız büyük önem arz edecektir.

BAŞAK BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızın içerisinde var olan küçük sorunlarınızı sanki çok büyükmüş gibi görebilir ve bunlarla ciddi anlamda zaman harcayabilirsiniz. Ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyebileceğiniz gün geçirebilirsiniz. Aniden gelişebilecek olaylar karşısında fevri davranışlarınız kaçınılmaz olabilir. Sizden yaşça büyük olan kişiler tarafından bazı nasihatler alabilir, özellikle sabır konusunda uyarılabilirsiniz. Hayatınızda sebebini bulamadığınız huzursuzluk ve sorunlar var ise sebebini kendinizde aramaya başlayabilirsiniz. Geçmiş günlerinizdeki umursamaz tavırlarınızdan dolayı pişman olabileceğiniz zamanlar olabilir. Mantık dışında olabilecek düşüncelerinizi bir rafa kaldırmanız gerekecektir. Maddi konularda tasarruf açısından iyi bir tutum sergileyebilmeniz adına olumsuz etkilerden uzak durmaya özen gösterin.