Burçlar Nuray Sayari 1 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Eğer mümkünse tüm dikkatinizi işinize vermelisiniz. Bunu yaparken de aynı zamanda mantıklı düşünmeli ve her şeyi sakince gerçekleştirmelisiniz. İş yerinizde sıkıntılar ortaya çıkabilir fakat siz ne olursa olsun olduğunca sakin olmaya çalışmalısınız. Paranız hakkında bir birikim yapmayı düşünüyorsanız ve zaman bulamıyorsanız işte o gün tam da bugün. Yatırımınızı bugün yapabilirsiniz. Partneriniz ile olan önceki sorunları geri bırakmışsınız ve üzerinizde bunu huzuru var. Bu durum her halinizden anlaşılıyor. Partneriniz sizinle yakınlaşmaktan ve yakın olmaktan oldukça memnun.


KOVA BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Uzun zamandır bir şeyler düşünüyorsunuz fakat bir türlü karar veremiyorsunuz. Bugün o karara varacaksınız. Cesur ama aynı zamanda mantıklı bir karar almanız takdirde ilerleyen yıllarda bunun size dönüşü çok güzel olacaktır. Merak ettiğiniz bir konu var ve bu konu hakkında sürekli düşünüyorsunuz bunun cevabını da çok kısa bir sürede almış olacaksınız. Öğreneceğiniz bazı bilgiler size sevinç yerine hayal kırıklığı yaşatabilirler. Parasal konularda sıkıntı çekeceğiniz görünüyor bu konuda biraz daha dikkatli davranmanız gerekecektir.

BALIK BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün maalesef sizin gününüz olduğu pekte söylenemez. Günün ilk saatlerinde yaşayacağınız aksaklıklar ilerleyen saatlerde sakarlıklara dönüşebilir ve bu durum sizi oldukça zor bir hale düşürecektir. Sakarlıklar sebebi ile küçük kazalar bile yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Dikkatiniz ve algılarınız tüm gün boyunca açık olmalıdır ki daha büyük kazalar yaşayacaksınız. Bunlarla birlikte iş yaşamınızda bir de tartışmaya yaşayabilirsiniz ki olumsuzlukların adeta tuzu biberi olacaktır. Günün bir an önce bitmesini ve eve dönüp özel hayatınız ile ilgilenmeyi iple çekeceksiniz.