Burçlar Nuray Sayari 1 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk yaşamından çok hoşlanmıyor ve uzak durmaya çalışıyorsunuz fakat ne kadar kaçsanız da aşk hayatınızda bir takım hareketlilikler olduğu görünüyor. Çok önceden kapattığınız o defterin sayfalarını şimdi yeniden tek tek çevirmenin zamanı gelmiş gibi gözüküyor. Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir misafir beklemediğiniz bir haber verebilir. Bu haber geçmişten bir haber olacak ve sizi çok derinden etkileyecek gibi gözüküyor. Bu haber karşısınd etkilenmeyeceğinizi düşünseniz de maalesef bu böyle olacak. Maddi anlamda da bir zorluk çekeceğinizi söyleyemeyiz.

AKREP BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün duygularınızı göz ardı ederek sosyal zekanızla düşünme vaktiniz geldi. Bu konuya özen göstermeniz oldukça önemlidir. Sosyal ilişkilerinizi eğer dikkatli bir şekilde kurar ve sürdürürseniz bu olay size iş hayatınızda da oldukça yardımcı olacaktır. İşinize olan saygınız çevrenizdekilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Arkadaşlarınız ve yöneticileriniz sizin bu tutumunuz karşısında itibarlı ve kararlı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Aşk hayatınız da ise yeni biri olmasa da eski biri yeniden sizinle bir birliktelik yaşamak isteyebilir. İlk başlarda kararsız kalsanız da sonradan yerinde bir karar vereceksiniz.

YAY BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İnsanlar ile çok hızlı samimiyet kuruyor ve insanlara çok çabuk güveniyorsunuz. Bunun sonucu olarak ta herkeste olduğu gibi büyük hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. Bu durum hem iş hayatınızı hem de aşk hayatınızı tehlikeye sürükleyecek gibi gözüküyor. Tehlikelerin önüne geçmek ise tamamen sizin elinizde. İpleri elinize almamanız takdirde ikili ilişkilerde sürekli sıkıntı yaşayacaksınız. Arkadaşlık ilişkileri ile iş ilişkilerini karıştırıyorsunuz bu da iş arkadaşlarınız oldukça huzursuz ediyor. Çok uzun zamandır tanıdığınız yakın bir arkadaşınız maddi konuda bir sıkıntı çekiyor ve bu konuda sizden yardım isteyecek.