Burçlar Nuray Sayari 1 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınız bu döneme olduğunca yoğun ve hareketli geçiyor. İş yaşamınızda da her şey yolunda ve kesinlikle bir aksilik çıkmıyor. İş hayatınız ile ilgili bir beklentiniz var ise biz size şimdiden müjdeli haberi verelim o işten olumlu şekilde geri dönüş alacaksınız ve istediğiniz olacak. Bu dönemde enerjiniz çok fazla yüksekte ve çevrenizdeki insanları da mutlu etmenize yardımcı oluyor. Maddi olarak bir birikim yapıyor ve istediğiniz hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sabır etmeniz takdirde istediğiniz olacak ve istediğiniz şeye kolayca kavuşacaksınız.

ASLAN BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün partneriniz ile alakalı çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Aşktan adeta gözleriniz kamaşacak gibi duruyor. Ve bu mutluluğunuz sosyal yaşamınıza da çok güzel bir şekilde yansıyacağa benziyor. Bugün sizin gününüz ve sanki mutluluktan parlıyorsunuz. Fakat iş yerinizde biraz zorlanabilirsiniz. Bu da sizi oldukça gerecek gibi gözüküyor. Çözüme ulaşmanız için öncelikle sorunun kaynağını bulmalı ve bunun üzerine çalışmalısınız. Maddi konularda çok savurgan davranıyorsunuz. Dikkat etmezseniz istenmeyen olaylarla karşılaşabilirisiniz. Dikkat edin ve mutluluğunuza gölge düşmesine asla izin vermeyin. Bir Aslan burcu bunu kesinlikle başarabilir.

BAŞAK BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son dönemde durgun, sakin bir hayat yaşıyordunuz fakat artık hayatınız biraz daha hareketlenecek gibi gözüküyor. Sevdiğiniz kişi tarafından yapılan romantik sürprizlere ve hareketli bir aşk hayatına hazır olun. Bugün yaşadığınız enerji aşk hayatınıza büyük bir heyecan katacak ve çok eğleneceksiniz. İş hayatınızda hala çekingen ve güvensiz davrandığınızın farkındayız. Fakat bunun oldukça yersiz duygular olduğunu da söylemek zorundayız. Siz çok becerikli ve herkesten daha yetenekli bir burcu taşıyorsunuz. Kariyerinizi olumsuz olarak etkileyecek her türlü duygusallıktan uzak durmalısınız.