Burçlar Nuray Sayari 1 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  55

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün güne oldukça huzur dolu, pozitif başlayacaksınız ve inanılmaz derecede mutlu olacaksınız. Günün ilk saatlerinde başlayan bu pozitiflik gün boyunca da sizinle devam edecek ve güzel bir gün geçireceksiniz. Çalışma hayatınızda bazı hareketlilikler yaşanmanız mümkün ve çok normal. Yoğun olacağınız bir gün olsa da bu konuda kesinlikle şikayetçi olmayacaksınız çünkü oldukça keyifli geçecek. Aşk hayatınız konusunda bir takım değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve bunun sizin elinizde olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Eğer çabalarsanız istediğiniz aşk hayatına ulaşacaksınız.


  BOĞA BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugün duygularınız ile hareket edecek ve onlarla düşüneceksiniz. Duygularınızın ön planda olduğu bir gün geçireceksiniz kısacası. İş hayatınızda yaşayacağınız ayrılıklar bu nedenle sizi derinden etkileyecek ve çok üzülmenizi sağlayacak. Yalnız sadece bu olayda sınırlı kalmayacak duygusallık, akşam saatlerinde yaşayacağınız olaylar sizi pozitif yönde etkileyecek ve duygu durumunuz anında değişecek. Maddi konuda dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Ödemeleriniz bu dönemde olabilir. Hatta dikkat etmemeniz takdirde öncesinde yaptığınız birikimleri de tamamen bitirebilirsiniz. Harcamalarınıza bu nedenle dikkat etmeniz gerekmektedir.

  İKİZLER BURCU 01 Aralık 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Ruh haliniz sürekli değişkenlik gösteriyor şu sırlar. Duygu değişkenliği ikizler burcunda sürekli olsa da bu dönemde daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. Bir gün üzgünseniz diğer gün sevinçli, bir gün öfkeli iseniz diğer gün daha sakin olabilirsiniz. Bu döneminizde en önemli olan partneriniz ile aranızdaki diyalogdur. Dikkat etmemeniz takdirde çok sık taştırmaya girebilirsiniz. Hatanın sizde olduğunu fark etmeniz takdirde olayı toparlamaya çalışmalısınız. İşinize sıkı sıkıya sarılıyorsunuz fakat bu olay sizin özel yaşamınızdaki önceliklerinizi etkilemekte. Bunu yapmaktan kaçının ve özel hayatınıza daha çok önem vermeye başlayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz