Burçlar Nuray Sayari 30 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşantınızın kontrolü kendinizden çok bir başkasının elinde olduğunu düşünebilirsiniz. Hal böyle olunca da kendi hayatınızın iktidarını geri kazanabilmek adına sert çıkışların olabileceği bir gün sizinle birlikte olacaktır. Kendinize ait olan bir takım yetenekleriniz bir başkaları tarafından keşfedilebileceği bir gün olabilir. Bu yeteneklerinizi fark edecek kişiler iş imkanı sunabilme yetkisine sahipse kendinizi daha iyi gösterme çabasına girebilirsiniz. Bu çaba doğru bir hamle olacaktır. Aklınıza takılan bazı soru işaretlerini gidermek için daha fazla araştırma yapmanız gerekebilir. Ortama uyum sağlama konusundaki başarınız dikkatleri üstünüze çekecektir.


KOVA BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sosyal yaşantınızda kendinizi yetersiz ve sosyalleşmede sıkıntı yaşayan biri olarak hissetseniz de aslında durum hiçte böyle değil. Kendinizdeki özgüven eksikliğinin getirdiği bu sıkıntıyı çözmenin tek yolu zincirlerinizi kırmak olacaktır. Olumlu gelişmelerde atak yapmak için kendinizi kesinlikle frenlemeyin. Düşüncelerinize çapa atmayın. Sabit fikirlere sahip olmanız kültür kazanmanızda büyük engel. Yaşantınızdan ziyade ilişkilerinizdeki sabit fikirleriniz ilişkinize zarar verebileceği ihtimalini taşıyacaktır. Aşk hayatında belli bir düzen içerisinde olmayan kova burçları bir süre daha  aynı düzende yoluna devam edecektir. Maddi açıdan sıkıntılı günler geçiriyor olsanız da çok yakınınızdaki bir kişi size finansal destek sağlayabilir.

BALIK BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Uyumun zirve yapabileceği güne adım atacaksınız. Özellikle iş yerinizdeki takım arkadaşlarınızla üstünde çalıştığınız işte bunu hissedeceksinizdir. Sosyal yaşantınızda da adaptasyon sorununu minimum seviyeye çekmeyi başaracaksınız. Dış dünyaya açılan pencereniz her ne kadar çiçekli böcekli bir görünüme sahip olsa da iç dünyanız bu kadar renkli olamayabilir. Kendi içinizi renklendirmek kendi elinizde ve sizin için çok basit bir iş. Sadece kendinize vermeniz gereken değerin eksik oluşunda sıkıntı yaşıyorsunuz. İlişkilerinizde seyrettiğiniz yol belli bir noktaya kadar doğru olsa da kıskançlık konusunda biraz aşırıya kaçabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Aşırıya kaçan kıskançlık soğutmaya yönlendireceğini kendinize hatırlatmanızda fayda var.