Burçlar Nuray Sayari 30 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinizdeki pozitif enerjiyi çevrenizdeki kişilerden de görmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların mutluluğu ve huzuru sizin içinde önem arz edebileceği bir gün. Kendinizden ziyade çevrenizdeki kişilerle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Gün içerisinde arkadaşlarınızın veya ailenizin sorunlarını öğrenmek isteyebilir, bunlara çözümler arayabilirsiniz. Ancak bu isteklerinizi karşılamaya çalışırken kendinizi de unutmamanız gerektiğini hatırlamalısınız. Duygularınızın önemine varabileceğiniz bir gün sizinle olabilir. Duygunun ne kadar güzel bir şey olduğunu bir kez daha farkına varacaksınızdır. İlişkinizdeki iç huzuru ve saygıyı her zaman korumak, birbirinize karşı sorumlulukların önemini unutmamak sizin için büyük önem arz edecektir.

AKREP BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yapacağınız işlerinizde neyin nasıl olması konusunda pek kararsız bir gün sizinle birlikte olabilir. Yardımlaşma ve dayanışmanın anlaşabilme konusunda etkisinin fazla olduğunu bilmenize rağmen burada bir takım sıkıntılar sizinle birlikte olabilir. Düşüncelerinizi dışarı yansıtabilmeniz için uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi iyi bir şekilde ifade edebiliyor oluşunuz sizi daha mutlu edecektir. Sosyalleşmek isteğiniz artış gösterebilir. İçinize atmış olduğunuz isteklerinizle kendinizi karartı içerisinde atacağınızı unutmamanızda fayda var. Yaşantınızın kalitesini arttırmak için bir takım çabalar gösterebilir  ve sonucunda mutlu olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

YAY BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinizde yaşamış olduğunuz duyguları dışarı yansıtabileceğiniz zamanlar bulabilirsiniz. Özellikle aşk konusunda yoğun hissettiğiniz duygularınızı partnerinize aktarabilmek için can atacaksınızdır. Yalnız bir yaşantı süren yay burçlarıysa duygu beslediği kişilere açılabilmek için gerekli cesareti arayacaklardır. Kendinize ve yaşantınıza ait olan değerlerinizi koruma altına almak isteyebilir, bu değerler açısından sıkıntıya düşmemek adına çabalayabilirsiniz. Gününüzü standart geçirmeye çalışırken kendinizi daha detaycı bir halin içerisinde bulabilirsiniz. Günlük küçük sorunları aldırmamaya özen göstereceksinizdir. İçinizdeki öğrenme isteğinizin çoğalacağı ve bunun sonucunda da kendinize bir şeyler katabilmek için gerekli ilgiyi gösterebilirsiniz.