Burçlar Nuray Sayari 30 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Uzun zamandır iletişim konusunda üstünüzde hissetmiş olduğunuz başarısızlık an itibariyle çözülmeye başladığını hissedeceksinizdir. Özellikle ailenizle aranızda kurmuş olduğunuz iletişimdeki sıkıntılar yerini çözüme bırakmaya başlayacaktır. Hayatınız için almış olduğunuz kararlarınızı daha sağlam temeller üzerine atmak isteyebilirsiniz. Yaşantınızda gerçekleştireceğiniz işlerde ve günlük hayatınızda riskin taşıyan konulardan uzak kalmak isteyebilir, garantici tutumlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınızda üstlerinizle olan aranızdaki iş bağını daha da güçlendirmek isteyebilir, bunun sonucunda da terfi alma gibi durumları hedef olarak kendinize belirleyebilirsiniz. Gününüzü her ihtiyacınıza yetecek şekilde dengeleyip zamanınızı buna göre ayarlamanızda fayda olacaktır.

ASLAN BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Arkadaş çevreniz arasında hissetmiş olduğunuz gerginliklerin geçmişte kalmaya başlayacağı zamanlara gireceksiniz. Sözünüzün ve düşüncelerinizin değerli olmadığı düşüncesini yıkmayı başarabileceğiniz anlar yakalayabilirsiniz. Bunların sonucunda da kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Gün içerisinde yapacağınız bir takım işleriniz size moral ve motivasyon sağlayacaktır. Pozitif yönde yol alan düşünceleriniz daha yaratıcı fikirler üretebilme konusunda aktif bir gün olabilir. Ancak zaman zaman kendinizi yorgun hissedebileceğiniz anlar olabilir. İlişkilerinizden söz edildiğinde gözlerinizdeki parıldama aşk hayatınızı anlatabilmesi için fazlasıyla yeterli. Aşk hayatınızdaki mutluluğunuz daha da iyi yerlere gelebilmesi için önemli anlar sizinle olabilir.

BAŞAK BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızı daha iyi bir şekilde düzenleyebilmeniz için gün boyunca bir takım düşüncelere girebilir ve bu yüzden dalgınlık anlarınız artış gösterebilir. Geleceğinizdeki yaşantınız için bir takım seçimler yapmanız gerekebilir. Bu düşüncelerinizin sonucunda hayatınızda var olan soyut ve somut her türlü konunun önem sıralamasını yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacaktır. “Gerekli mi?” sorusunu kendinize sıkça sorabilirsiniz. Yaşantınız için gerekli olan morali ilişkinizde arayabilirsiniz. İlişkinizden alacağınız güçle kararlarınız daha istikrarlı olacaktır. Henüz bir ilişkisi olmayan başak burçları doğru insan konusundaki bekleyişlerini sürdürmek isteyebilir.