Burçlar Nuray Sayari 30 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  66

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayatınızda alışkanlık etkisi yaratacak durumları çevrenizden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Özellikle popülarite yüksek olaylardan uzak kalmak isteyebilir, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Bu duruma etkisi olabilecek en büyük şey ise maddi konular olacaktır. Son günlerde maddi giderlerinizin yüksek olması sizi derin düşüncelere çekebilir. Hazırlıksız yakalanabileceğiniz konularda ne yapabileceğinizi yönetebilmek adına gün içerisindeki olayların akışına pek müdahale etmek istemeyebilirsiniz. Dahil olduğunuz herhangi bir konuyu durumun olumsuz veya olumlu olması fark etmeksizin kendinize avantaj sağlayacak şekilde yönlendirebilirsiniz. Atacağınız adımlarınızda kendinize güveniyor olmanıza rağmen hayatınızda etkisi olan kişi veya kişiler tarafından durdurulabilirsiniz.


  BOĞA BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Gün içerisinde kendinizi hem maddi hem de manevi konularda garanti altına almak gibi düşünceleriniz hakim olabilir. Çevrenizdeki kişiler tarafından saygı duyulduğunuzu ve sevildiğinizi biliyor olmanız sizi cesaretlendirecektir. Bugün kendi rahatlığınıza düşkün olabileceğiniz bir gün olabilir. Diğer insanların sorunlarından ziyade kendi sıkıntılarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Partneriniz veya arkadaşlarınızla aranızda kuracağınız diyalogların seviyesini koruma eğiliminde bulunabilirsiniz. Beklentinizin dışında gelişebilecek olaylar karşısındaki tepkileriniz tam olarak sizi yansıtmayabilir. Gerginlik yaşabileceğiniz ortamlardan uzaklaşmanız sizin açınızdan iyi bir müdahale olacaktır. Diyalog içinde olduğunuz kişileri ani yükselmelerinizle kırmamaya özen göstermelisiniz.

  İKİZLER BURCU 30 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Kendinize ve yaşantınıza olan değerinizi daha iyi seviyelere taşımak adına hayatınızda bir takım değişikliklere gidebilirsiniz. Kendi hayatınızın dışında gelişebilecek olaylardan, bu konuya aşk hayatınızdaki ilişkinizde dahil, uzak kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi pek iyi hissetmediğinizi düşündüğünüz için kendi kabuğunuza çekilmenin doğru bir adım olduğunu düşünebilirsiniz.  İş hayatınız içerisinde yaşayabileceğiniz ufak aksiliklere sert tepkiler gösterebilirsiniz. Göstereceğiniz bu tepkiler size olumsuz bir şekilde geri dönebileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Bazen iş hayatınızı farklı yönlere çekme gereği duysanız da yönünüzü bulmak konusunda tereddütler sizi rahatsız edecektir. Bazı alışveriş ihtiyaçlarınız için maddi konuda kendinizi tam olarak hazır hissetmeyebilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz