Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Oğlak burçlarını bugün bekleyen tempo biraz yorucu olabilir. Çünkü yaydığınız frekanslar sayesinde insanlar sizden yardım isteyecekler. Kendilerine sizi daha yakın görecek ve sizden medet umacaklar. Bu yaydığınız frekansız doğru şekilde kullanmanız sizin için çok yararlı olacaktır. Eğer bu dönemde insanlara yardım ederseniz sizin de birgün ihtiyacınız olduğunda onlar da size yardım edeceklerdir. Bu nedenle ne kadar insan geldiyse geri çevirmeyin ve onlara mutlaka yardım etmeye çalışın. Bunu yaparken kendi hedefleriniz için de çalışmayı unutmamalısınız. Çünkü o hedefe çok yakınsınız.


KOVA BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sosyal hayatınız bu aralar tam bir özgür kelebek gibi. Özgürlüğünü bazı sevdiğiniz kişileri ihmal ettiğiniz anlamına da gelebilir. Eğer onların kalbini yeniden kazanmak istiyorsanız mutlaka onlarla iletişime geçmelisiniz. Ne kadar çok gün geçerse birbirinizden o kadar uzaklaşmış olacaksınız. Bu nedenle de elinizi hızlı tutmanızda yarar var. Ailenizde ya da arkadaşlarınız arasında var olan fakat hala çözemediğiniz bir sorun bulunuyor olabilir. Bu aralar o problemi çözecek güce sahip gibi görünüyorsunuz. Bu sıralar sizin uzlaşma döneminiz olabilir. Olumlu kullanmak ise sizin elinizde.

BALIK BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş hayatınızda yaşanan olumsuzlukların sizin yüzünüzden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Bu nedenle bir yardım almanız gerekebilir ve burada da yardım edecek kişi sizin iş arkadaşlarınızdan birisi olabilir. Yardım teklifini geri çevirmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde biriken işleri bitirmenizin başka bir yolu yoktur. Özel hayatınızda ise pek çok sorunla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bugün de istenmeyen olaylarla karşılaşmanız mümkün fakat kesinlikle moralinizin bozulmasına izin vermeyin. Olaylar karşısında sakin kalmayı başarır ve beklerseniz belki de kendiliğinden çözülebilir.