Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İnsan ilişkileriniz bu aralar mükemmel bir şekilde ilerliyor. Gerek iş hayatında gerek sosyal hayatta arkadaşlıklarınız dostluklarınız adeta zirvede. Herkes sizinde çok iyi anlaşıyor ve ortamda mutlaka siz olun istiyor. Bu dönemde yapmanız gereken ve en önemli olan şey ise çevrenizi olabildiğince genişletmek ve insanlarla olan bağınızı daha da güçlü bir hale getirmektir. Bunun nedeni ise gelecekte arkadaşlarınızla çok anlaşamadığınız bir zamanda çevrenizde daha çok insan bulunması içindir. Geleceğe arkadaş yatırımı olarak düşünülebilir. Kesinlikle arkadaşsız kalmayacaksınız.

AKREP BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Akrep burcunun bugünkü olumlu yanı ise tamamen iş hayatı ile alakalı. İş arkadaşlarınız sizinle anlaşmak için size bugün daha ılımlı ve sevecen yaklaşabilirler. Tabi ki akıllı bir Akrep burcu olarak sizin de bunu hemen fırsata çevirmeniz gerekecektir. Size ılımlı yaklaşan iş arkadaşlarınız ile birlikte gerçekleştirilmesi zor olan işlere girişebilirisiniz ve bu onları asla rahatsız etmeyecektir. İş arkadaşlarınız ile kurduğunuz bu takım ruhu sayesinde içinden çıkılması çok daha zor olan işleri başarı ile bitirebilirsiniz. Kendinize olan özgüveniniz artacaktır.

YAY BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İnsanlara her zaman olumlu yaklaştınız ve şimdi bunun meyvesini yeme vaktiniz geldi. Hiç ummadığınız bir anda ummadığınız bir kişi işinizi halledecek ve bu sizi bile şaşkına uğratacak. Bu gelen destek sayesinde oldukça rahatlayacak ve büyük bir işin altından kalkmış olacaksınız. Destek aldığınız kişi ile iletişime geçerek aklınızdaki fikirlerden bahsederseniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Fakat buradan da bir yanıt alamazsanız fikirlerinizi çevrenizdekilere anlatın. Size yardımcı olacak biri yine çıkacaktır. Kahramanlar her an her yerde olabilirler.