Burçlar Nuray Sayari 29 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  56

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İşyerindeki başarınız size doğal ve olağan gelse bile önce kendinizi dinlemeli ve kendi iç huzurunuzdan emin olmalısınız. Kendinizi ihmal etmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu lütfen unutmayın. Eğer bu huzuru sağlayamazsanız önüne geçemeyeceğiniz olumsuzluklara davetiye çıkartmış olacaksınız. İş arkadaşlarınız ile iyi anlaşmak size bu dönemde yardımcı olacaktır çünkü mutlaka bir dosta ihtiyaç duyacaksınız. Kendinizi hem psikolojik hem de fiziksel olarak dinlendirirseniz işler sandığınızdan daha kolay bir hale gelecektir. Dinlenmeniz gereken bu dönemde kendinize bir hobi edinebilirsiniz.


  BOĞA BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugün sizin için çokta olumlu geçecek sayılmaz. Önünüze bazı olumsuzluklar çıkacaktır. Ama merak etmeyin bu sorunların da üzerinden kolaylıkla gelecek ve galip olarak çıkacaksınız. Fakat bunun tek bir şartı var o da tutumunuzu ne olursa olsun değiştirmemek. Tutumunuzu olay ne olursa olsun değiştirmezseniz kazanan mutlaka ve mutlaka siz olacaksınız. Her zamanki gibi değil de bakış açınızı değiştirip olaya daha geniş bir alandan bakmanız gerekecektir. Diğer insanları suçlarken dikkat etmeniz gerekecek. Aksi takdirde onları suçlarken suçlu duruma siz düşebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU 29 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugün kendinizle çokta anlaşamadığınız bir gün olabilir. Bir dediğiniz diğer dediğiniz ile tamamen zıt gidecek ve bir türlü kendinizle bile anlaşma sağlayamayacaksınız. Bu durum sizin memnuniyetsiz olmanızdan ve sürekli birinden sinirinizi çıkartmak isteme eyleminizden kaynaklanacaktır. Ayrıca çevrenizdeki insanlar açısından da oldukça fark edilebilir bir hal alacaktır. Yenilgiyi kesinlikle kabul etmeyen bir yapıya sahipsiniz fakat bazı durumlarda yenilgiyi kabul etmek oldukça büyük bir önem taşıyor. Eğer bir yenilgi yaşadıysanız bunu tecrübe olarak görün ve daha iyisini yapmaya çalışın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz