Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün yapacağınız şeyler konusunda kararsızlık haliniz gündeme gelebilir. Aklınıza gelen ve yapmanız gerektiğini düşündüğünüz bir takım işlerinizi yapmadan ya da yaparken bir anda vazgeçebilirsiniz. Bu durum sizi düzensizliğe iteceği gibi işlerinizin yarım kalmasına da sebebiyet verecektir. Düzen ve disiplininize biraz daha dikkat etmeniz gerekecektir. Üstünüzdeki hantallığın sebebini çevrenizdeki insanlardan kaynaklandığını iddia etmeniz kendiniz kandırmaktan başka bir şey olmayacaktır. Arkadaşlarınızla muhabbet arasında hakkınızdaki yapılacak olan yorumlar sizi mutlu edecektir. Geçim konusunda yaşamış olduğunuz zorluklar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. İyiyi düşünmekten vazgeçmeyin.


KOVA BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün seçebileceğiniz ve üstlenebileceğiniz birden fazla iş olabilir. Kendi kapasitenizin üstündeki işleriniz her ne kadar size çekici gelse de kendinizi aşmamanızda fayda var. Hızlı heveslenip çabuk yorulan biri olduğunuz için bu durum sizi çok fazla yoracaktır. Gün içerisinde kendinize zaman ayırabileceğiniz zamanlar bulabilirsiniz. Bu zamanı alışveriş yapmak veya yürüyüşle değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sakin kalmanız gereken dönemlerin içerisinde olacaksınız. Sizi ilgilendirmeyen konularla muhatap olmamaya özen gösterin. Hayatınıza daha fazla öncelik verin. Yalnız bir yaşantı süren kova burçları için aşk hayatı hareketlilik göstermeye başlayabileceği bir gün.

BALIK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Günlük yaşantınızda her zaman en son yaşayan ve en son olaylardan haberi olan kişi olabilirsiniz. Her ne kadar buna kafayı taksanız da olayın iyi tarafından bakmasını bilmelisiniz. En azından ilk öğrenerek sorumluluk alma gibi durumlarla kendinizi meşgul etmeyeceksiniz. Maddi açıdan güçlenmenin ve bereketin gündemde olacağı zamanların içerisindesiniz. Kendinize ve maddiyatınıza olan güveninizle bir takım girişimlerde bulunabilir ya da geleceğe yönelik yatırımlarla uğraşabilirsiniz. Fikir ve inançlarınıza saygı duyulması konusunda fazlasıyla hassas bir yapınız var. Bu yapınızı kullanarak zarar vermek isteyen insanlar olabilir. Kendi benliğinizi özellikle şu zamanlarda fazla belli etmemeye özen göstermelisiniz.