Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0


TERAZİ BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizdeki insanlara adınızla bile güven ve mutluluk sağlayabilecek bir potansiyeliniz var. Yaşantınızda izlemiş olduğunuz yol hem kendinize hem de çevrenizdeki kişilere güven verebilecek kadar doğru yönde. Ancak son zamanlarda moral bozukluğu yaşadığınız durumlar ara sıra çıkmış olabilir. Bu moral bozuklukları ile kendinizi bazı işler için zorlayabilir ve kendinizi yıpratabilirsiniz. Kendiniz üzecek her türlü durumdan uzak durun. Hem kendiniz hem de işleriniz yarım kalacağını da aklınızdan çıkarmamalısınız. Aile içerisinde gelişebilecek bazı durumlar için aileniz sizden bazı konular için sizden yorum ve tavsiye isteyebilir.

AKREP BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her işinizi yoluna koydukça işlerinizi yeniden ayarından kaçırabilirsiniz. Siz her ne kadar disiplinli ve kurallı çalışıyor olsanız da etrafınızda gelişen olaylar sizin ayağınıza dolanabilir. İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşamaya başlayabileceğiniz bir gün. Beklentinizin dışında gelişebilecek olaylar karşısındaki tahammülünüz iyice aşağılara düşebilir. Özellikle çalışma ortamınızdaki kişilerle aynı iş bölümüne sahip olmanıza rağmen diğerlerinden daha fazla çalışıyor olmanız sizi rahatsız edecektir. Maddi konularda dengesiz bir şekilde ilerlemelerin olduğu günleri yaşıyorsunuz. Bu dengesizlik nedeniyle de maddi şekilde halledilebilecek beklentinizi karşılamak konusunda güçlük çekebilirsiniz. Biraz sabretmeniz halinde olumlu gelişmeler yakın gelecekte sizi mutlu edecek.

YAY BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gergin ve fevri hareketlerinizle bulunduğunuz ortamın tansiyonunu bir anda yükseltebilirsiniz. Her ne kadar kontrolünüz dışında gelişecek bir durum olsa da kendinizi bir nebzede olsa frenlemelisiniz. Aksi takdirde tüm hayatınızı etkileyebilecek bir ortamda da bulunabilir olabileceğinizi unutmamalısınız. Arkadaş çevrenize bir takım sıkıntılarınızdan bahsetmek isteyebilirsiniz ancak bu sefer sıkıntılarınızı içinizde tutmanız daha doğru olacaktır. Aşk hayatınız normal hayatınızdan çok farklı bir yol izliyor. Partnerinize karşı yaklaşımınız ise günlük hayatınızın tam tersi durum söz konusu olacaktır. İyimser ve samimi yaklaşımlarınız partnerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Yakın zamanda her iki tarafı da mutlu edebilecek planlar hazırlamak isteyebilir ve bu anı değerli kılmak isteyebilirsiniz.