Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gerek arkadaşlık gerekse aşk konusundaki ilişkilerinizin kendi akışına bıraktığınızda en doğru yolu bulduğunu düşünebilirsiniz. Güzelleşemeye başlayan bu ilişkilerde karşınızdaki kişiden beklenti içerisine gireceksinizdir. Ancak beklentilerinizi mümkün olduğunca minimum seviyede tutmanızda fayda var. Aşk hayatınızda ise yerine getirmeniz gereken bazı sorumluluklarınızın var olduğunu ara sıra kendinize hatırlatmanız gerekebilir. Hayatınızda belirlemiş olduğunuz hedeflerinizi başarmaya yönelik kurduğunuz takdirde nokta atışı yapacaksınızdır. Arkadaş çevrenizle yapmış olduğunuz planlarınız sonucunda harekete geçmeniz gerekebilir. Bugün iş veya parayla ilgili kaygı ve üzüntülerden uzaklaşabilmeniz için doğru zaman olabilir. Pozitif geçen zamanlarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

ASLAN BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişinizde yaşamış olduğunuz bazı durumlarınız ara sıra zihninizin içerisinde canlanabilir. Her düşüncenize yansıyan bu durumlar insanlarla iletişim kurarken gergin tavırlar sergilemenize neden olabilir. İç dünyanızda kendinizi güvende hissetmeyebilir ve huzursuzluk hissiyatına kapılabilirsiniz. İş hayatınızdaki baskı ve engellerinizi aşmak veya aşmaya çalışmak ilgili durumdan uzaklaşmanız için önem kazanabilir. Bu hafta maddi açıdan olumlu gelişmelerle karşılaşabilir ve maddi durumunuzu düzeltmeye yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Aileniz içerisinde hiç beklemeyeceğiniz ve sizi şaşırtmaya neden olabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konular ve ortaklaşa yürütülen işlerle ilgili yakın gelecekte bir şeyleri başarabiliyor olmak sizin için önem arz edecektir.

BAŞAK BURCU 28 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizinle birlikte olan enerjiniz, daha fazla motive olabilmenize ve mutluluğunuzu dibine kadar yaşayabilmenize olanak sağlamaktadır. Motivasyonunuz sayesinde yeni işlere kalkışmaya cesaretlenebilir ve aradığınız reaksiyonu bulabilirsiniz. Var olan iş hayatınızda ise size yararı dokunmayacak insanlarla aranızdaki samimiyeti azaltmak isteyebilirsiniz. Kendinize güvendiğiniz takdirde kimseye ihtiyacınızın olmadığını fark edebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmelerin sizi takip edeceği bir gün. Partneriniz sizi mutlu edebilmek adına bir takım sürprizler hazırlayabilir. Bu sürprizin yakın gelecekteki günlerinizin daha bir mutu şekilde geçmesinde önemli bir yeri olacaktır.