Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 27 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0


TERAZİ BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Dikkatinizin ciddi ölçüde dağılmış olabileceği bir gün sizi bekliyor olabilir. Çevrenizdekilere ve iş yerinize karşı olan sorumluluklarınızda dikkatinizden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatiniz açısından bir şeyler yapamayacak gibi gelmiş olsa da önem sıralamasını yapmak bile size yarar sağlayacaktır. Alacağınız birkaç haber ile yakın gelecek için yapmış olduğunuz bazı planları iptal edebilir ya da değişiklik yapmaya yöneltebilirsiniz. Israrcı tutumlarınız günlük hayatınızdaki işlerinizin daha iyi bir şekilde olabilmesinde önem arz edecektir. Aşk hayatınızda ise bazı şeylerin etkisinin altında kalıyor oluşunuz enerjinizde düşüşler yaşatabilir.

AKREP BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Zihninizin içerisinde biriktirmiş olduğunuz bir takım düşünceler kafanızda ağırlık yapmasına neden olabilir. Günlük yaşantınız içerisinde atacağınız adımlarınızdan her ne kadar emin olmasanız da doğru adımlar attığınıza dair sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kararsızlık ve karamsarlıklarınızı bir kenara bırakabilmeniz için uygun zamanlar bulacaksınızdır. Fevri davranışlarınız gözlemlenebilir. Kendinizi bazı yerlerde durdurmanız gerekecektir. Sinirinize hakim olamadığınız durumlarda ilgili olaydan uzaklaşmanız sizi bir nebze de olsa sakinleştirecektir. Gün içerisindeki fikirlerinizde sürekli değişmelerin olabileceğini gözlemleyebilirsiniz. Ticari atılımlarınızdaki başarısızlıklarınızın başarıya dönüşeceği günler sizi bekliyor.

YAY BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaratıcı düşüncelerinizle ön plana çıkarma isteğinizin artacağı zamanlar olabilir. Düşüncelerinize fazlasıyla güvendiğinizden dolayı çevrenizdeki kişilerinde sizinle aynı şeyi düşünmesini isteyebilirsiniz. Önünüzdeki günlerde yaşantınızın yolunda gitmesini engel olabilecek bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu duruma isyan etmek yerine engelleri çözüme ulaştırmanın yollarını aramanız çok daha uygun olacaktır. Sakin davranışlar sergileyebilir, bu davranışlarla çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Maddi konularda rahatlık dönemine adım atacak, bir derin nefes çekebileceksiniz. Bu rahatlıkla kendinize edinmek istediğiniz bazı ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyebilirsiniz. Önceliklere önem verin.