Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 27 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygularınıza hakim olmakta zorluk yaşayabilir, kendinizi ifade edebilme konusunda sıkıntıların içerisinde olabilirsiniz. Gün içerisinde rutin olarak yapmış olduğunuz işleri severek yapıyor olsanız da şu sıralar bu işleriniz size ağır geliyor olabilir. İçinizde bir takım korkular var olabilir. Korkularınız sizin mutlu olabilmenize engel teşvik edeceğini unutmamalısınız. Düzenlemeniz gereken bazı işleriniz için geç olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında kendinizi biraz toparlayıp içinizdeki gücü hissederseniz hiçbir şey için geç olmadığını ve hiçbir şeyin zor olmayacağını fark edeceksinizdir. Hayatınızda çizmiş olduğunuz bazı sınırlarınızı yeniden elden geçirmek isteyebilir, bu sınırları yeniden belirlemek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş ahlakına önem veren birisiniz. İş yerinizde olmaması gereken durumlar karşısında tahammül edebilirliğiniz kesinlikle yok. Sizin iş anlayışınıza ters düşebilecek olaylara dahil olabilir ve aksi düşüncenizi ısrarla belirtmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda ise bazı bulunmuş olduğunuz davranışlarınızdan pişman olabilir ve bu davranışlarınızı düzeltebilmek adına kendinize yollar arayabilirsiniz. Önünüze bir takım seçenekler sunulabilir. Bu seçenekler her ne kadar kolay olsa da yinede seçim konusunda zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınız konusunda da yaşantınıza yeni birinin girebileceği dönemlere adım atacaksınız. Yeni kişinin size iyi gelebileceğini düşünebilir ve kendisinden beklentileriniz olabilir.

BAŞAK BURCU 27 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş yerinizde yerine getirilmesi gereken bir takım işlerinizi ertelemişseniz bunları bugün yerine getirebilmek adına ekstra özen göstermeniz daha doğru olacaktır. Yaşantınız için tercih etmiş olduğunuz yollarınızdaki kararsızlığınız adımlarınızı emin bir şekilde atmaya engel olacaktır. Kendinizi ifade etmeye çalışırken kendi içinizin derinliklerinde saklı kalmış bazı şeyleri fark edebilir ve bunları da dile getirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise alacağınız bazı tepkiler ve yorumlarla eksiklik yaşadığınız konuları tamamlamak için var gücünüzle çabalamak isteyeceksinizdir. Yakın zamanda aşk hayatınızda gelişecek olan bazı olaylarla günlük yaşantınızın seyrini de değiştirmek isteyebilirsiniz.