Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde alacağınız bir takım haberler doğrultusunda elinizde var olan işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Ayrıca planlamış olduğunuz bazı randevularınızda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beklentinizin dışında gelişecek her türlü olaya karşı hazırlıklı olmanız sizi biraz daha güçlü tutacaktır. Günün sonlarına doğru günü değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yorucu bir gün geçirebileceğinizden dolayı kendinize de zaman ayırmanız gerekecektir. Yalnız bir yaşantı süren oğlak burçları etraftan kendini soyutlayacak bir tutum sergileyebilir. Bu tutumla kendinizi iyi hissedeceğinizi sanıyor olsanız da aslında kendinizi her uzaklaştırdığınız takdirde çevrenizdeki taliplerinizi reddettiğinizi hatırlamalısınız.


KOVA BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi tanımlayabilme açısından oldukça başarılı ve etkili bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara aktarmak istediğiniz duygu ve düşünceleriniz olması gerektiği gibi yerlerine ulaşacaktır. Zihninizde canlandırmış olduğunuz planları yürürlülüğe koyabilmeniz için önünüzde engellerin bulunmadığını fark edeceksinizdir. Günlük yaşantınızı iyi bir şekilde yönetebilmeyi başarabilen biri olmanıza rağmen bazı konularda dengeyi kaçırabilirsiniz. Bu noktada ise dikkatinizi ortaya koymanız gerekli. Aşk hayatınızda ise sizin mutlu olmanıza sebep olacak bazı gelişmelerin yaşanacağı günlerin içerisindesiniz. Partnerinizin veya ilgi duyduğunuz kişinin düşüncelerini ısrarla öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunu kendisinden öğrenmekten ziyade sizin fark etmeyi çabalamanız daha etkili olacaktır.

BALIK BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sosyal hayatınızdaki kişilerle uzun süredir görüşme sağlamadıysanız artık arkadaşlarınızla bazı randevulaşmaların zamanı gelmiş olabilir. Aksi takdirde arkadaşlarınız arasındaki gelişmelerin gerisinde kalmanız olası. Peşinden koşmuş olduğunuz bazı hedeflerinize çok yakınlaşacağınız bir zamana adım atacaksınız. Kendi işiyle uğraşan balık burçları, iş hayatındaki yoğunlukları sebebiyle dışarıdan geçici süreliğine destek alabilirler. Maddi konularınızla ilgilenmeniz gereken bir takım gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yakın zamanda gelecek olan ödemeleriniz maddi gücünüzde zorluk yaşatabilir. Bütçenizi ödemelerinize göre ayarlamalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızda ise hiç beklenmedik anda bazı gelişmeler gündeme gelecektir. Bu gelişmeler hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşecek olup sizi mutlu edecek.