Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayallerinizin içerisinde yaşantınızı sürdürürken bir anda gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Gerçek hayat ile hayalleriniz arasındaki ince çizgiyi ayırt etmelisiniz. Duygusal yaklaşımlarınızda artış gözlemlenebilir ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın şakalarını kaldıramayacağınızı düşündüğünüz zamanlar olursa kendi başınıza kalmanız en doğru bir tercih olacaktır. Bu durumunu ileri seviyelere taşınmaması için yakın çevrenizdeki kişilerle sohbet etmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda ise sizi sevindirecek bazı haberlerle karşılaşabilir, bu haberler karşısında kendinize olan güveninizin artış göstereceğini düşünebilirsiniz. Maddi konularda ise iyi yönde gelişmelerin yaşanacağı günler sizi bekliyor olacak.

AKREP BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İsteklerinizin önünü kesemeyeceğiniz, iradenizin zayıf düşeceği günleri yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumun ne kadar zararlı bir konu olduğunu biran önce fark etmelisiniz. İş hayatınızda ise yoğun temponun içerisinden çıkacağınız günler sizinle birlikte olacak. Hayatınızın içerisine çözümlemeniz gereken bir takım detaylar yerleşmiş olabilir. Bu detaylarla boğuşurken kendi benliğinizden uzaklaşmaya da başlayabileceğinizi unutmamalısınız. Biraz sakin kafayla hareket etmeniz ve yaşantınızdaki dalgalanmaları stabilleştirmeniz biraz daha iyi olmanızda yardımcı olacaktır. Hobileriniz veya ilgi alanlarınıza yoğunlaşmanız motivasyonunuza artı katacak etkileri olacaktır. Gün içerisinde yapacağınız bazı işler yüzünüzün gülmesinde rol oynayacaktır.

YAY BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son zamanlarda merak ettiğiniz her türlü konuyu araştırma çabası içerisinde girebilir ve umduğunuzdan daha fazla meraklı olabilirsiniz. Bu durum sizin olumlu şekilde gelişmenizde katkı sağlasa da iş dedikodu boyutuna ulaşması halinde pek iyi yerlere varılamayacağını bilmelisiniz. Gerçekçi yaklaşımlarınız nedeniyle somut adımlar atma konusunda ısrarcı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yeni ilişkiye başlamaya hazırlanan yay burçlarında bu durum fazlasıyla belirgin olacaktır. İlişki içerisinde olan yay burçları ise aşklarında heyecanlarını kaybettiklerini düşünseler de aslında içlerinin hala aynı sıcaklıkta olduğunun farkın varacaklardır. Bu farkındalık, partnerleri sayesinde gerçekleşecektir.