Burçlar Nuray Sayari 26 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  59

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Son zamanlarda duygularınızla hareket ettiğiniz her bir işinizde sizi zarara sokacak durumlarla yüz yüze kalmış olabilirsiniz. Duygusallığı bir kenara bırakıp gerçekçi yaklaşmanız gereken zamanın içerisinde olduğunuzun farkında olacaksınız. Sizden beklentileri olan insanları kırmayıp her birini karşılamaya çalışıyor oluşunuz sizi ciddi anlamda yorgunluğa itebileceğini unutmamalısınız. Elde etmeye çalıştığınız bazı şeyler için daha fazla istekli yaklaşırsanız aklınızda olanı yakalayacaksınız. Çelişki yaşadığınız konularda ikilemde kalmanın daha büyük dezavantajları olacaktır. Fazla endişe etmeyin. Bugün şans sizinle birlikte olacak. Özellikle ticaret alanında bir faaliyetiniz var ise kar etme ihtimaliniz yüksek seviyede ilerleyecektir.


  BOĞA BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Günlük hayatınızda işlerinizi yoluna koymaya çalışırken size engel olduğunu düşündüğünüz kişilerle bir süreliğine aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Bu kişi veya kişilerle her ne kadar samimi olsanız da önceliğiniz her daim kendiniz olmalı. Yaşantınızda keyif düzeyiniz umduğunuzdan daha üst seviyelerde kendine yer edinecek. Hayata karşı pozitif yaklaşımlarınız mutluluğunuzu bir maya gibi çoğaltacaktır. İkili ilişkilerde iletişim açısından kendinizi ifade etmekte biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kuracağınız cümleleri dikkatli bir şekilde oluşturmanız yararlı olacaktır. Aşk hayatınızda bir süredir var olan durağanlık yerini biraz daha hareketlenmeye bırakabilir. İlişkiler konusundaki atılımlarınız kendinizde bile dikkat çekebilir.

  İKİZLER BURCU 26 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatı dolu dolu yaşamayı seven bir karaktere sahipsiniz. Bu sizin için fazlasıyla önemli bir detay olmuş olsa da belli noktalarda duraksamanız gereken yerlerin de olabileceğini unutmamalısınız. Yakın çevrenizden gelecek bir haber ile hayatınızı şekillendirme çabasına girebilirsiniz. İş hayatınız veya günlük hayatınızda zihninizin içerisinde canlanacak olan fikirlerin somutlaşma durumunun yüksek olabileceği bir dönem içerisine girebilirsiniz. Maddi durumunuz için ise size destek olmaya çalışacak bir yakınınızla maddi konular hakkında diyaloga girebilirsiniz. Bu kişiden alacağınız destek ile sırtınızdaki yük biraz daha hafifleme eğilimi gösterecektir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz