Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yakın çevrenizdeki kişilerle aranıza koyduğunuz mesafeyi kaldırmak isteyebilir ve eski samimiyetinizi geri kazanmak isteyebilirsiniz. Beklenti içerisinde olduğunuz konularda beklenti seviyenizi mümkün olduğunca en alt seviyede olmasını sağlayın. Gelecek zaman dilimi için seyahat planları yapabilirsiniz. İş hayatınızda göstermiş olduğunuz gayret sizi daha iyi yerlere taşıyabileceği potansiyelini göz önünde bulundurmalısınız. Gereksiz inatlarınızı bir kenara bırakmanın zamanı çoktan geldi. İnadınızla kırdığınız kişilerin gönüllerini almak isteyebilirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları koşulsuz dinlemek isteyen kişilere karşı duyacağınız saygı ve sevgi artış gösterecektir.


KOVA BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaratıcı olabilme konusunda kendinizi fazlasıyla zorlamaya çalışacaksınız. Ancak her zorladığınız sınır sizin alanınızı daha da kısıtlayacağını unutmayın. Günün ilk saatlerinde aklınıza takılacak olan bazı soru işaretlerine cevap aramaya çalışırken aklınıza gelecek bazı planlarınızla gününüzün akışını değiştirebilirsiniz. Düşük motivasyonla girişeceğiniz işlerdeki başarı oranınızı tatmin edici olmayabilir. Geceleri yaşadığınız uyku problemleri günlük hayatınızdaki işlerinizdeki performansınızı da etkileyecektir. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla birlikte etkinliklere katılma planı yapabilirsiniz. Bunun size iyi geleceğini düşünerek özgüveniniz biraz daha iyi konuma gelecektir. 

BALIK BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İkili ilişkiler konusunda hem şansınız hem de iletişiminiz beklediğinizin de üstünde bir yol çiziyor olacaktır. Aktarmak istediğiniz duygu ve düşüncelerinizde başarı oranı yüksek olacaktır. Bu durum aynı şekilde iş hayatınızda da rol oynayacaktır. Gerginlik yaşadığınız her türlü durumda kendinizi sakinleştirmenin çeşitli yollarına başvuracak olsanız da pek işe yaramayabilir. Bunu yaşamamanız adına sakinliğin yoğunluklu olduğu ortamlarda bulunmanızda fayda var. Üretkenliğiniz konusundaki sıkıntınız halaa devam ediyor ise yanlış bir politika izliyor olabilme ihtimaliniz çok yüksek. Maddi durumunuzdaki katettiğiniz yol sizi memnun edecek.