Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sürekli değişkenlik gösteren ruh haliniz normal seyrine geri dönmeye başlayacaktır. Pozitif düşüncelerinizden uzaklaşmaya başladığınızı hissettiğiniz andan itibaren kendinize çeki düzen vermenin zamanı gelmiş olacaktır. Yaşantınız için herhangi bir değişiklik düşünüyorsanız bu değişiklikler konusunda biraz daha beklemeniz daha doğru olacaktır. Çünkü hayatınızı sadeleştirmeniz gerekecek zamanın içerisindesiniz. Havaların yaşatacağı dengesizlik sağlık problemlerini gündeme getirebilir. İş hayatınızda sizi rahatsız ve tedirgin edecek durumlar karşısında ne yapacağınızı bir anlıkta olsa şaşırabilirsiniz. Sakin düşünceyle hareket ettiğiniz takdirde tedirginliklerin ortadan kalkacağı gibi belirsizlikler de olumlu yönde düzenini oturtacaktır.

AKREP BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşantınızda yolunda gitmeyen bazı olaylar tam yoluna girecekken yeniden bozulma eğilimi gösterebilir. Ucunu kaçırdığınız bir takım sorumluluklarınız çorap söküğü gibi devamını getiriyor olması sizde huzursuzluk etkisi yaratacaktır. Daha sakin kalabilmenin zor olduğunu düşünseniz de bunu yapabilecek güce sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Maddi konularda ise kontrol altında tutabildiğiniz finans kaynaklarına karşı güveninizi sorgulamanız gerekebilir. Çünkü sürekli değişkenlik gösteren ekonomi, kaçıracağınız ufak bir detayla size zarar verebilir. Özel yaşantınızda sakinliği tercih edebilir ve iç sesinize kulak vermek isteyebilirsiniz. Alacağınız bazı kararlar geleceğinizi yakından etkileyecektir.

YAY BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her geçen gün edinmiş olduğunuz tecrübeler size olgunluk katacaktır. Kendi işiniz konusunda göstermiş olduğunuz hırs ve çalışkanlık sizi daha iyi konumlara taşıyacaktır. Günlük yaşantınızdaki çekimser davranışlarınız önünüze engel olarak geri dönebilir. Cesaretinizi toparlamak için ilk önce ufak adımları tercih edebilirsiniz. Yakınlarınızla aranızdaki diyaloglar belli bir konu üzerine yoğunlaşabilir. Üzerinde duracağınız konunun detaylarına fazla indiğiniz takdirde konunun aslında sapabilir ve tat kaçıracak duruma dönüşebilir. İş hayatınızda bir takım pozitif konular söz konusu olabilir. Sabırlı ve mantıklı hareket ettiğiniz takdirde maksimum yarar elde edeceksinizdir.