Burçlar Nuray Sayari 25 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Özel yaşantınızda değer verdiğiniz insanları, özellikle varsa partnerinizi, normal seviyenizden daha fazla kıskanabilirsiniz. Kıskançlığınızı ağır kaçırarak huzursuzlukların oluşabileceği bir gün geçireceğiniz için davranışlarınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın zamanda maddi konularda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Maddiyatınızın düzelmesiyle tutarsız davranışlardan da uzaklaşacağınız dönem sizinle birlikte olacaktır. Gününüzün sonlarına doğru tam sizin yaşantınıza uygun bazı aktivitelere davet edilebilir ve moralinizi daha iyi seviyeye çekebilirsiniz. Sıcak davranışlarınızla yakınlarınızda bulunan kişilerle aranız daha iyi seviyelere taşınacaktır. Ancak arkadaş çevrenizle geçireceğiniz zamanlarla günlük işlerinizi aksatmamaya özen gösterin.

ASLAN BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinizdeki enerjiyi dışarı aktarabilmek için fazlasıyla uygun gün olabilir. Enerjinize bağlı bir şekilde hareketli ve yoğun zamanlar geçirebilirsiniz. İlgi alanınız dışında yaşanacak olaylara pek sıcak bakmayabilirsiniz. İletişim bakımından zorluk yaşamayacak olsanız da istisnai kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gündeme oturacak olaylar dikkatinizi çekebilir ve üstüne yorumlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise tutkunuz üst seviyelerde seyredebilir. Partnerinize karşı yaklaşımlarınız kendisini mutlu edecek ve bağınızın güçlenmesinde rol oynayacaktır. İş hayatınızda ise mesai saatleri dışında da işinizle ilgilenmeniz gereken zamanlar geçirebilirsiniz. Gözünüzde büyütmediğiniz takdirde kendinize ait olan zamanınızın harcanmadığını da fark edeceksinizdir.

BAŞAK BURCU 25 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Samimi olduğunuz kişilerle aranızdaki arkadaşlığı gözden geçirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak size karşı yapılmış olan bir yanlış var ise susarak kenara çekilmek yerine dobra olmayı tercih etmek sizin kalitenizi daha da yükseltecek. Ailevi konularınızı bu aralar fazla salmış olabilirsiniz. Ailenize olan ilginizin düşüşünü telafi edebilmeniz için uygun fırsatları yakalayacaksınızdır. Herhangi bir ilişkisi olmayan başak burçlarını yakında sevindirecek bazı haberler yakın zamanda kapıyı çalacak. Eğer bir ilişkiye sahip olan başak burcu iseniz ve ilişkinizde bir takım sorunlar var ise bunları yavaş yavaş çözüme kavuşturacaksınız. Sadece sabretmeniz gerek.