Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 24 Kasım 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Düşüncelerinizdeki netliğinizin ve tarafsızlığınızla bilinen birisiniz. Ancak beklenmedik gelişmeler olabilir ve bu bilinen özelliklerinizden ödün verebilirsiniz. Stresli dönemin içerisinden geçtiğinizin ancak farkına varabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Son zamanlardaki işleriniz sizi biraz yıpratmış olabilir. Kendinize zaman tanımalısınız. Dışarıdaki insanların gözünden nasıl davranışlar içerisinde olduğunuzu gözlemlemek isteyebilirsiniz. Bu yüzden size yapılacak olan bazı eleştirileri kabullenebilir ve kendilerini dinlemek isteyebilirsiniz. Duygusal yaklaşımları 2. Plana atmanız gerekebilir. Aksi takdirde duygularınızla hareket ettiğiniz her bir konuda yanılmalara düşebilirsiniz.


KOVA BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ruh haliniz son zamanlarda pozitif bir şekilde hareketlenme gösterebilir. Kendinizi geçmiş günlere oranla daha fazla mutlu hissedebilirsiniz. Ancak duygusal konularda rahat olabilme konusunda sancılar çekebilirsiniz. Duygularınızla yaklaşımların daha fazla olacağı bugünlerde iletişimlerinizde de bir takım durağanlıkları gözlemleyebilirsiniz. İş hayatınız açısından bir takım eksikliklerin olduğunu düşünebilir ve bu bağlamda kendinize yeni rotalar çizmek istemeniz gayet normal olacaktır. Mutlu olamadığınız işlerden uzak durma konusundaki düşünceleriniz doğru bir yaklaşım. Bu rotanızı çizerken düzeni oturtabilmek adına bir  takım harcamaların olabileceğini de aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.

BALIK BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi ifade edebilme biçiminizi daha iyi yerlere taşıyabilmek adına kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Böylelikle kafanızın içerisindeki gereksiz yükler bir nebze de olsa azalacaktır. Çevrenizdeki samimi insanlarla bile aranızdaki ilişkinin güvenirliğini sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz. Sorgulayıcı tavrınızın içerisine ön yargılarınızı bulaştırmamanız konusunda da tedbirli olmanız gerekecektir. Kendinize yeni hobiler edinmek isteyebilir, yeni uğraşıların içerisine girmek isteyebilirsiniz. Geçmiş günlerden bugüne taşınan işleriniz var ise bu işlerinizi halledebilmeniz için ideal bir gün olacaktır. Aşk hayatınızın sakin ve sessiz geçebileceği günün içerisinde olabilirsiniz. Elinizdeki finansal gücünüzü korumak isterken gerekli olan ihtiyaçlarınızdan da fedakarlık etmeye kalkışmak pekte doğru bir hamle olmayacaktır.