Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 24 Kasım 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizde var olduğunu düşündüğünüz yeteneklerinizi iyi değerlendirebilmek için fırsatları yakalayabileceğiniz anlar bulabilirsiniz. İş hayatınızda kısıtlı zamanlar içerisinde kaliteli işler çıkarmanız beklenebilir. Bu beklentiyi başarılı bir şekilde karşıladığınız takdirde iş hayatınızdaki olumlu gelişmeler kendiliğinde önünüze dizilecektir. Zorluk yaşatacak finansal dönemler göz kırpabilir. Hazır kaynaklarınıza güvenerek atacağınız her adım sizi biraz daha zorluğa sürükleyebilir. Aileniz veya arkadaşlarınızla kuracağınız iletişimlerde yanlış anlaşılmalara müsait bir gün geçirebilirsiniz. Bazı konulardaki yanlışlarınızda tekrara düşmemeniz açısından yanlışlarınızdan der çıkarmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Sağlık problemlerinin yeniden gündeme gelmemesi için bedeninize biraz daha özen göstermenizde fayda var.

AKREP BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son zamanlarda sergilemiş olduğunuz sabırlı davranışlar ve yapmış olduğunuz sabırlı çalışmalar sizi bir tık daha rahatlığa kavuşturacaktır. Rahatlığına düşkün bir karaktere sahip oluşunuz bunu getirecektir. Çalışma hayatınızın durumu her ne kadar rahat seviyede olmuş olsa da kendinizi hapsedilmiş gibi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki objektif yaklaşımlarınız hayatınızdaki gelişen olumsuz konulardan dolayı sübjektif olma eğiliminde bulunabilir. Ancak olumsuzlarla hareket ediyor olmanız yanlış yerlere sürükleyebilir. Rutin bir hayat sürdürüyor oluşunuz geniş açılı bakabilme yetinizi körleyebilir. Bugün olumsuzlukları kenara atabilmek adına kendinize bir iyilik yapmak isteyebilirsiniz. Fakat kendinizi fazla düşünerek yakınlarınızı ihmal etmemeye de dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU 24 Kasım 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk hayatınızda sizi düşüncelere boğabilecek bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu düşüncelerle çok fazla zaman kaybetmemelisiniz. Her şeyi akışına bırakmayı denemelisiniz. Partnerinizden ilgi beklentiniz konusu olursa bunu uygun bir dille ifade etmelisiniz. Maddi konulardaki yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızdan dolayı en azından bugün kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Aslına bakarsanız maddi konularda şanslı bir burç olmanıza rağmen bu durum sizi biraz daha fazla olumsuz etkileyebilir. Bugün kendinize bir iyilik yapın ve tüm olumsuzlukları en azından bir süreliğine bir kenara bırakın, hayatta olabilmenin mutluluğunu hissetmeye çalışın.