Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşam standartlarınızı daha iyi yerlere taşıyabilmek adına bazı projelere kalkışabilirsiniz. Bu projeler için her ne kadar yeteneğe ihtiyaç olsa da ve bu yeteneğin sizde olduğuna inansanız da işin şans faktörünü de hesabın içerisine katmanız gerekecektir. Gün içerisinde ikiliklere düşebileceğiniz konular gelişebilir ve tercih yapmanız gereken konular söz konusu olabilir. Her ne kadar çalışkan bir yapıya sahip olsanız da üşengeçlik şu sıralar başınıza musallat olabilir. Bu hantallığınızın üstüne giderek kendi özünüze dönebilirsiniz. İnatçı bir karakteriniz söz konusu. Ancak bugünlerde inadınız pek baskın bir yol izlemeyebilir. Daha uysal ve anlaşabilmeye açık günler geçirebilirsiniz.


KOVA BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş hayatınızdaki çalışkan tutumlarınız uzun vadede de olsa sizi iyi yerlere taşıyacağını bugün daha iyi bir şekilde hissedebilirsiniz. Azmetmenizin karşılığını kısa sürede alacaksınızdır. Ailevi konularda revaçta olan sorunlar yavaş yavaş yerini çözüme bırakacaktır. Kendinize ve hayatınıza katmak istediğiniz olumlu gelişmeler bir bir kapınızı çalacağından şüpheniz olmasın. Ancak son zamanlardaki yoğun çalışmalarınız sizi biraz yorgun düşürebilir. İlişkileriniz konusunda hareketliliğin bol olacağı bir gün sizinle olabilir. Bu hareketliliğin içerisinde gelişebilecek olan olayları kaçırmamak adına daha dikkatli adımlar atmanız daha uygun olacaktır.

BALIK BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Maddi konuların diğer günlere oranla daha bir baskın güne adım atabilirsiniz. Gözden kaçıracağınız ödeme gibi ayrıntılar ilerleyen süreçlerde canınızı sıkmasına neden olabilir. Geçmişinizde yaşamış olduğunuz güzel günleriniz gün içerisinde hatırınıza yansıyabilir. Geçmişinizi fazla düşünerek bugünü karşılaştırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Karşılaştırma yapmanız iyi bir durum olsa da geçmişte kalmamaya özen gösterin. Aksi takdirde her geçen gün ilerleyen zamanlarda boş bir anı olabilir. Arkadaş çevrenizle yaptığınız planları son zamanlarda sık sık erteliyorsanız arkadaşlarınızın gözünde kötü bir izlenim bırakabileceğini düşünmeniz gerekebilir. Kendinizce var olan inançlarınızdan vazgeçmemenin önemli olduğunu yaşayacağınız bir takım olaylarla fark edeceksiniz. Yakın zamanda gerçekleşecek olan gelişmeler mutluluğunuza maya katacak.