Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız kendi arasında bazı konularda çelişkiye düşebilir. Bu durum sonucunda da sizin görüşleriniz dinlenmek istenecektir. İç muhakemenizde en ufak bir soru işareti yaşadığınızı düşünürseniz ilgili konuya ufak bir yorumunuzu katmamanız gerekli. Çalışmalarınızı sürdürdüğünüz bir yere sahipseniz ilham perilerinin sizi sık sık ziyaret edeceği inancıyla çeşitli değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. Farklılıkların sizde yaratıcı düşünceler çıkarabilme gibi bir özelliği söz konusu. Aşk hayatınızda her şey yolunda ilerlerken partnerinizle bazı konularda kesişemeyebilirsiniz. Her ne kadar haklı olduğunuzu düşünseniz de alttan alma konusundaki centilmenliğinizi kullanmanız gerekecektir.

AKREP BURCU 22 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son zamanlarda yüzünüzün pek gülümsemediğini düşünebilirsiniz. Aslına bakarsanız her şeyiniz yolunda gittiğini göreceksiniz. Sadece hayatınızdaki gelişmelere iyi yönünden bakmak konusunda sıkıntılarınız olabilir. Yakın zamanda kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için seyahate çıkabilir ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kendinizde beğenmemiş olduğunuz bir takım davranış veya alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirebilmek için uygun zamanlar yakalayacaksınız. Sizin için uygun olmadığını ancak yinede yapabileceğinizi düşündüğünüz her türlü konudan şiddetle uzak durmalısınız. Boyunuzu aşacak her türlü işe kalkışmanız her geçen gün sizi yıpratacaktır.

YAY BURCU 23 Kasım 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşantınızda ciddi yaklaşımlarınızın diğer günlere oranla artışa geçeceği gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin de ciddi olmasını bekleyebilirsiniz. Özellikle bugün laubali davranışları olan insanlara karşı ayrı bir iticilik hissi doğabilir. Önem derecesi yüksek bazı görüşmelerle iç içe bir gün sizinle birlikte olabilir. Özel hayatınızda yer edinmiş kişilerle uzun zamandır iletişime geçmemişseniz bugün bu eksikliği gidermek isteyebilirisiniz. Maddi konularda şansınızın yüksek olabileceği zamanla sizi bekliyor olacaktır. Finansal kaynaklarınızda güçlenme, gelirlerinizde artış gündeme gelebilir. Bir yakınınız kendisinde hissetmiş olduğu eksikliği size aktarabilir ve sizden yardım beklentisi olabilir.