Burçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  55

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 22 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Günlük yaşantınızın getirmiş olduğu sorumluluklarınızın derdine bugün daha fazla düşebilir ve bunlara daha fazla yoğunlaşabilirsini. Bu sizin açınızdan iyi bir hamle gibi gözüküyor olsa da gün içerisinde diğer gelişmeleri de kaçırmamak adına bu işlerinizden kafanızı biraz da olsa kaldırmanız gerekebilir. Hayatınızın bazı alanlarında değişiklik yapa konusunda planlar yapabilir ve bu planları faaliyete koymak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda da bugün sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Partnerinize karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirmeniz iyi bir hamle olacaktır. Göz önünde bulundurmanız gereken durumlara dikkat. Yakın gelecekte aşk hayatınızda sizi mutlu gelişmeler sizi bekliyor olacak.


  BOĞA BURCU 22 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Gün içerisinde normal akışında ilerleyen yaşantınızın seyrini farklı yönlere yöneltmek isteyebilirsiniz.  Özellikle anne ve babasıyla birlikte yaşantısı olan boğa burçları bireysel bir şekilde hareket etme düşüncesine sahip olabilirler. Bugün diğer günlere oranla daha fazla sabırlı ve olgun davranışlar sergilemeniz gerekecektir. Boğa burçları gün itibariyle iş hayatında daha parlak zamanların içerisine girebilir. Mevkii değişiklikleri veya iş yerinden prim gibi konulara daim olabilirler. Sosyal çevreniz içerisinde anlaşamadığınız bazı arkadaşlarınızla aranızdaki problem için bir masaya oturabilirsiniz. Açık konuşmanın getirisi size daha fazla olacağını aklınızda bulundurmanızda fayda var.

  İKİZLER BURCU 22 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Geçtiğimiz günlere oranla ağır başlı davranışlarınız ve olgun düşünceleriniz daha baskın olacağı zamanlar sizi bekliyor olacak. Hayatınızda gerçekleşecek olan çeşitli gelişmeler için kendinizi her şeye hazır hissedecek ve dikkatli adımlar atabilirsiniz. Alacağınız bir takım kararlar ile sosyal yaşantınızı düzenleme yoluna girebilirsiniz. İş yerinizden bazı beklentilerinizin doğacağı bir gün sizinle olacak. Ailevi konularda da sesinizin biraz daha fazla çıkmasını isteyebilir ve buna göre konuşmalarınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda sizin için olumlu bir gün olacak olsa da aniden gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmanız gerekebilir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz