Burçlar Nuray Sayari 19 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  74

  OĞLAK BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Çok sevilen bir yapınız var ve dobra oluşunuz herkesi etkiliyor. Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıların gideceğine emin olun. Alacak olduğunuz bazı kötü haberler olacak bu kötü haberleri hazırlıklı olun kendinizi her şeye hazırlayın çünkü artık dimdik kendi başınıza ayaklarınızın üzerinde duracaksınız. Partnerinizle beraber bu aralar iletişimimiz gayet iyi saygınız da aynı şekilde asla hiçbir zaman bu saygınızı ve iletişiminizi yitirmemeye çalışın. Bu aralar size iyi gelen şeylerle oyalanın kendinize yeni hobiler edinin. Arkadaş çevreniz de sizi tutan insanlar var ve gerçekten siz çok seviyorlar sizin sıkıntınız onların sıkıntısıymiş gibi kendine dert ediyorlar böyle arkadaşlarınızı kaybetmeyin. 


  KOVA BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sıkıntılarınızı ailenizle paylaşın hiçbir şekilde fikirlerini almaktan çekinmeyin. Hayatta bazen insanların korktuğu şeyler olabilir bir yere tutunmak isteyebilir ve bu korkularınızı yenmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bunu başarabilirsiniz herkes sizin yanınızda bunu unutmayın. Partnerinizle beraber bu aralar duygusal dönemde olabilirsiniz duygularınızın biraz daha ön plana çıktığı bu zamanda bunu güzel değerlendirmeniz gerekiyor. Geleceğinizle yönelik yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda ilerlerseniz kendinize koyduğunuz hedeflerinizden de şaşmazsanız gerçekten de geleceğinizde sizi güzel şeyler bekliyor olacak. Maddi konudaki harcamalarında biraz daha dikkat edin bütçemize uygun hareketlerde bulunun. 

  BALIK BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Duygularınızın bu ara daha da yoğun olduğu bir dönemdesiniz aşırı bir şekilde aile özlemi içerisindesiniz. Hayata karşı tutumunuz biraz daha değişebilir ve fikirleriniz de aynı şekilde bu biraz sizi etki altına alabilir ama geçici bir durum yeni bir şeye alışmak gibi düşünün. Geleceğinize dair yapmış olduğunuz çalışmalarınız sizin için bu süre çok önemli bu süreci iyi değerlendirirseniz geleceğinize de rahat edeceğinize emin olabilirsiniz şimdiden çalışmalarınıza başlayın. Eğer bir partneriniz varsa durum iyice ciddileşebilir ama yoksa da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Maddi konuda ki harcamalarına dikkat edin bu aralar maddi konudaki sıkıntılarınızı aileniz ve siz biliyorsunuz bu yüzden nereye ve neden harcadığımızı hesap verebilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz