Burçlar Nuray Sayari 19 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  74


  TERAZİ BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatınızda olabilecek şeyler belli sizde buna göre hareket ederseniz kazanabilirsiniz. Bazen kendinizi neden ben yapamıyorum neden benim her istediğim olmuyor diye yiyorsunuz ama her şerde bir hayır vardır. Zaman zaman kendinizi tartıyorsunuz aslında bu çok iyi bir şey insanın kendini tartıp ona göre hareket etmesi. Partnerinizle beraber bazı iletişim kopukluklarınız var ama bu iletişim sorunu düzelmeyecek diye bir şey yok. Bunu düzeltebilmeniz gayet basit sadece biraz daha alttan almaya çalışın. Bu ara tüm şanslar üzerinize yönelebilir elinize geçecek olan fırsatları iyi değerlendirin ve şansınızı iyi kullanın. Maddi konularda ki sıkıntılarınızı daha gelip geçici olacak bu yüzden bunu da kafanıza takıp kendinizi üzmeyin paranın değeri yok. 

  AKREP BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu aralar kendinizi biraz daha toparlamış hissediyorsunuz hayatın size vermiş olduğu bazı fırsatları yakalamaya çalışıyor bunları değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Partnerinizle olan iletişiminiz daha da bir düzelmiş durumda. Tabi tek taraflı bakmamalısınız. Partneriniz de kendini düzelmiş durumda siz de aynı şekilde daha da iyi olacaksınız. Bunun inancıyla kendinizi motive etmiş durumdasınız. Beklenmedik süprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz ama bu size çok iyi gelecek, kendinizi bir kez daha önemsenmiş ve kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Maddi konudaki kazançlarınızı ne kadar zor olduğunun farkındasınız ve bu yüzden bütçenize göre hareket edip, harcamalarınıza biraz daha dikkat ediyorsunuz. 

  YAY BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Elinize geçecek olan fırsatların zamanını iyi değerlendirin. Kafanızın karışıklığı sizi biraz daha iyi yorabilir ama bu durumu atlatabilirsiniz bu da sizin elinizde. Bazen kendinizi toparlamanız için ihtiyacınız olan tek şey saygı duyulmak ve sevgi hissetmek. Her istediğiniz bazen olmayabilir ama olması içinde çabalıyorsunuz.  Hayatınızda her daim olumlu şeyler olacak diye bir kaide yok olumsuz şeylere de kendinizi alıştırmamız gerekiyor. Ailevi sorunlarınız bu ara ön planda bazı problemleriniz var ve problemleri çözmek için baya çaba sarfediyorsunuz başaracaksınız da. Maddi konulardaki sıkıntıların az biraz canını sıkıyor ama para en son takılacak şey bunu unutmayın bir gün elinizde çok olup bir gün elinizde hiç olmayabilir. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz