Burçlar Nuray Sayari 18 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  61

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 18 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayata dair bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bazen ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz bunları kafanıza takıp kendinizi üzmeyin. Maddi konudaki sıkıntılarınızı biliyoruz fakat biraz daha sabretmeniz gerekiyor en azından düze çıkana kadar kendinizi biraz kısıtlayın. Ufak ufak başarıları çekebilirsiniz bu yüzden kendinize biraz daha dikkat etmeye çalışın. Zamanla sıkıntınız bayağı büyük sıkıntılara dönüşebileceğini düşünebilirsiniz. Bu noktada iş size düşüyor. Artık sıkıntılarınıza müdahale etmenin zamanı. Bazen geldi mi sıkıntılar üst üste gelir aile sorunlarınızla uğraşmaktan da çok sıkıldınız artık her şey düzelsin istiyorsunuz ama hemen öyle düzelmiyor. Biraz daha çaba sarf edin ve biraz alttan almaya çalışın.


  BOĞA BURCU 18 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Oldukça kıskanç bir yapınız var ve sahiplenen birisiniz. Sahiplenici oluşunuz çok güzel bir şey. Partneriniz bazen sizi sinir edecek şeyler yapsa da yine de onu çok seviyorsunuz ondan asla vazgeçmiyorsunuz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak biraz daha sabredin ve başarıya ulaşmanıza az bir zaman kaldı bu süreçleri iyi değerlendiren beklerken de boş kalmayın ve kendinize başka hobiler edinin. Ailenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve vazgeçilmez olduğunu bilen partneriniz size güzel bir sürpriz hazırlayacak. Bu sürpriz karşısında diliniz tutulabilir hazırlıklı olun. Çabuk sıkılan bir yapınız var ama bazen bu herkesin çekebileceği durum dışına çıkabiliyor biraz daha hal ve hareketlerinize dikkat edin.

  İKİZLER BURCU 18 Kasım 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazen isteseniz de her şey istediğiniz gibi olmuyor. O kadar çaba sarf ediyorsunuz ama olmuyor diye üzülüyorsunuz. Bizce üzülmeyin çünkü her şey olacağına varır ve bu olacak kolay kolay değiştirilemez. Hiçbir zaman isyan etmeyin her daim şükür edin. İş hayatınızdaki bu süreç sizin için çok önemli ve bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Herkesin gözü sizin üzerinizde de hal ve hareketlerinize dikkat edin. Bu aralar kendinizi çok iyi hissediyorsunuz hiç bu kadar iyi olduğumuzu hatırlamıyorsunuz artık her şey rayına oturacak. Üzülmekten kendinizi alamadığınız zamanları geride bırakacaksınız ve geleceğe odaklı olacaksınız. Herkes ufakta olsa mutluluğu hak eder bir tebessümü hak eder ve siz de aynı şekilde hak ettiğinizi alacaksınız. Maddi konudaki sıkıntılarınız bir nebze de olsa geçecek, siz kendinize dert edinip kendinizi boş yere üzmeyin.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz