Burçlar Nuray Sayari 15 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  57

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 15 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıları artık bir kenara bırakıp hayatınızda daha da mutlu olmaya çalışacaksınız. Ailevi sorunlarınız ortaya çıkabilir ama bunu ilk kez yaşamıyorsunuz bir çok kez yaşadığınız sorun bu fakat bunun üstesinden de geleceksiniz. Bazen enerjinizin bittiğini ve tükendiğini düşünüyorsunuz ama durum böyle değil siz kendinizi fazla şekilde ben daraltıya sokuyorsunuz. Geleceğinizde dair yapmış olduğunuz bazı yatırımlar sizi daha da iyi yerlere sürükleyecek ve asla pes etmeyin vazgeçmeyin. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin bütçenize göre hareket ederseniz her daim biriktiren siz olacaksınız.


  BOĞA BURCU 15 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Partnerinizle olan kıskançlığınız gitgide artacak bu yüzden kendinize biraz sınırlama getirin çünkü bu hoş bir durum değil bunun farkına vardığınızda iş işten geçmiş olabilir o yüzden şimdiden kendinize çeki düzen verin. Bazen insan kendini anlayamayabilir çekindiğiniz yerler de çekindiğiniz şeyleri söylemeyebilirsiniz ama emin olun ki kendinizi daha iyi anlayabilmeniz için bir çok neden var. Zamana karşı yarış içerisindesiniz hedefimize ulaşabilmek için çabalıyorsunuz fazlada kendinizi yıpratmayın kendinizi boşyere üzmeyin olmuyorsa bir nedeni vardır. Ailevi konulara çok önem veriyorsunuz ve bu ara aileniz ile iletişiminiz daha da kuvvetlenmiş olacak. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin bu ay sıkıntıya girmek istemezsiniz. 

  İKİZLER BURCU 15 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatı olduğu gibi kabul deniyorsunuz ama bazı şeylerin de sizin elinizde olduğunu unutmayın ve ona göre davranın. Sıkıntılı zamanlarınızda sizi bazı kişilerin anlamadığını düşünüyorsunuz ama durum hiç de böyle değil birinin sizi anlamasını ihtiyacınız olmasın çünkü siz kendinizi toparlayabilirecek ve anlayabilecek yaştasınız ve öyle bir yapınız da var. Partnerinizle beraber bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ama bu sizin kopukluğunuzu veya sizin sevginizi hiçe saymak olmaz aksine birbirinizi çok seviyorsunuzz biraz daha üzmemeye gayret edin. Ailenizle iletişiminizi daha da kuvvetlendireceksiniz kendinizi iyi hissetmek adına ailenize birkaç yardım elleri bulacaksınız ve bu yardımları kabul etmelerini isteyeceksiniz bu da sizi biraz daha rahatlatmış olacak. Harcamalarınızda biraz daha dikkat edin boğazınızdan biraz kesmeye çalışın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz