Burçlar 09 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Hayatınızda yaptığınız her şey size kolay geliyor ve keyif veriyor. Bunları yaparken insanların gözünde oldukça iyi bir izlenim bırakıyor ve hakkınızda pozitif düşünceler yayıyorsunuz. Çevrenizde bulunan insanlar sizin yanınıza gelerek size sırlarını ve gizledikleri olayları anlatabilirler. Bu olaya kesinlikle şaşırmayın çünkü etrafa güven enerjisi veriyorsunuz. İnsanlara karşı kesinlikle nezaketsizlik yapmamaya çalışın. Gereksiz gördüğünüz projelere bile katılın bunların yararını ilerleyen yıllarda oldukça fazla görebilirsiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Bu günlerde işyerinizde başarısızlıklar yaşamış olabilirsiniz. Bu oldukça normal ve kabul edilesi bir durumdur. Fakat bu olan olaylar üzerine kesinlikle cesaretini kırılmamalı ve olumsuzluklardan ders çıkartarak tekrar ayağa kalkmalısınız. Eğer tekrar ayağa kalkabilirseniz bu sefer adımlarınız daha güçlü olacak ve önünüze gelen tüm engelleri kolaylıkla aşacaksınız. Yaşantınızda içinizden gelen her şeyi kolayca dile dökeceksiniz. Ne olursa olsun kendinizi savunun ve asla ezdirmeyin. Günlük burç yorumu okuduktan sonra bu yazılanları mutlaka dikkate almalısınız. Sorunlar sadece ruhsal değil fiziksel olarak ta karşınıza çıkabilir. Bu dönemi sessiz, sakin atlatmak sizin yararınıza olacaktır.

Her ne kadar yazın girişi olmuş olsa da nezle, grip ve benzeri ufak hastalıklar sizlere musallat olabilir.

Alım satım gibi konularda şansınızın pek fazla yanınızda olmayacağı gözüken kova burçları için bugün bu tarz girişimlere yönelmemesi önerilmektedir. 

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

İş yaşantınızda oldukça başarılı olacaksınız. Bu başarınızı kimse görmese ve takdir etmese de sizler bu konuda başarılısınız ve herkese yardım eli uzatmaya hazırsınız. Çevrenizdeki insanlar sizi desteklemeyi ve sizi takdir etmeyi çok istiyorlar.

Şuan hayatınızda kimse olmasa da gerçek aşkı bulmak sizin için oldukça yakın sadece etrafa biraz daha dikkatli bakmanız gerekli. Tembel ve isteksiz olduğunuz dönemler artık oldukça eskide kaldı şimdi enerjinizi dışarı çıkartma zamanı. İçinizdeki enerjinizi işinize harcamanın doğru bir adım olabileceği gibi bu enerjinizi günlük hayatınızda da kullanmanız faydalı olacaktır.

Kariyer hedeflerinizin gündeme geleceği şu günlerde hedeflerinizi olumsuz eleştirmeye çalışan her türlü insani düşüncelerinizden bir tık daha uzakta tutmanız gerekmekte. Yakın zamanlarda fazlasıyla göz önünde bulunduğunuzdan dolayı hem iyi niyetli, hem de kötü niyetli insanlar çevrenizde dolaşabilir. Bu insanları iyi analiz etmelisiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.