Burçlar 09 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Bulunduğunuz dönemi en iyi değerlendirmenin yolu aile ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmenizdir. Özellikle akrabalarınız ile aranızı iyi tutarsanız akrabalarınız bu duruma çok sevinecek ve size kucak açacaklardır. Aile içerisinde bulunan küslükleri sonlandırmak için oldukça iyi bir zaman tercihi. Bu dönemde kendinizi ve etrafınızdakileri mutlu etmeye ve mutlu olmaya çalışın. Bu size çok iyi gelecektir. Yakın zamanda iş hayatınızda karşılaşacağınız bazı gelişmelerle hayatınızda değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerle birlikte zaman geçirmek için uygun zamanlar bulacaksınızdır. Çevrenizdeki kişilerden bir takım haberler karşısında şaşkınlık yaşayabileceğiniz bir gün.

Başarınızı iyi değerlendirin. İş hayatınızdan ayrı olarak aşk hayatınızda sizi mutlu yerlere taşıyacak gelişmeler sizin peşinizden gelecek. Bugün tam size göre çünkü olumsuzlukları minimum seviyede yaşayacağınız gün olacak. 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Uzun zamandır düşündüğünüz fakat bir türlü harekete geçiremediğiniz bir eylemi gerçekleştirme girişimindesiniz. Yüksek özgüven ve eyleme olan heyecanınız sayesinde işiniz gerçeğe kolaylıkla dönüşecek. Bu dönemi elinizden kaçırmamalı ve hemen harekete geçmelisiniz. Yakınlarınıza bu eylemden bahsedin size destek olacaklardır.

Özellikle aileniz sizin için ellerinden geleni ardına koymayacaklar. Denemekten zarar gelmez. İş hayatınız yoğun bir şekilde işleyişini sürdüreceği bir zaman sizi bekliyor olabilir. Her türlü zorlu duruma kendinizi hazırlamanızda fayda var.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

İster hayatınızın geçmişinde kalmış olsun isterse de yeni ilişki kurduğunuz bir insan olsun bu hiç önemli değil fakat yay burcu günlük burç yorumu insanlarla ilişkilerinin oldukça iyi gideceğini söylüyor.

İnsanlarla iletişim kurmak, onlarla bilgi alışverişi yapmak, fikirlerini dinlemek, fikir almak yay burçlarını oldukça iyi hissettirecek ve bunu tekrarlamak isteyecekler. Günlük hayatta edinmiş olduğunuz bazı tecrübelerinizi başka alanlarda da kullanabilme fırsatlarını birçok kez bulabilirsiniz.

Bize sizden bir tavsiye karşılaştığınız ve iletişim kurduğunuz kişiler ile sadece normal iletişim değil duygusal iletişim kurmayı da bir deneyebilirsiniz. Dikkatsizliğin çevrenizde dönüp dolaşacağı zamanlarda olduğunuzdan dolayı moraliniz biraz bozuk olabilir. Dikkatinizi toplamanız adına biraz uyku seansları yapmanız size daha iyi gelebilir.

Yardım ihtiyacı duyacağınız bu günlerde güvendiğiniz kişilere yönelmelisiniz. Dikkatsizliğinizi fırsat bilip sizi yıpratmaya çalışacak insanları fazla umursamamalısınız. Özgürlüğünüze değer vermeye başlayacağınız için sizi kısıtlamaya çalışan insanları etrafınızda istemeyecekseniz. Sağlığınız konusunda iyi gün sizi bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.