Burçlar Nuray Sayari 08 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

OĞLAK BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Otoriter oluşunuz etrafınızdaki insanları da etkiliyor tabi bazı insanlarda buna sinir oluyor. Hayallerini kurmuş olduğunuz kariyer planlarınız var ve iş hayatına atılmak planlarınız bu planlarınızı artık gerçekleştirmelisiniz evlendiniz veya sevgiliniz var diye bunu bir kenara atmamalısınız. Sizin de kendinize ait hayatınız var. Yakın çevrenizden olan insanlar size olabildiğince samimi yaklaşıyor bu samimiyeti her zaman inanmayın çünkü insan kendini belli eder. Sıkıntılarınızla başa çıka bilmeniz sizi daha da güçlü yapar bunu unutmayın. Üstünüzde rahatlamanın etkisini hissedeceğiniz bu dönemde kendiniz daha çok yoracak işlerden uzak durmaya çalışın. Bu dönem yorgunluğunuzu üstünüzden atmak için önemli bir fırsat olacaktır.

KOVA BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularımızın bu ara daha da yoğun olduğunu sizde farkındasınız. Hayatta her zaman iyi şeyler olacak diye bir kaide yok. Bazen kötü şeylerde olabilir siz kendinizi bildiğiniz sürece hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Maddi konudaki sıkıntılarınızla başa çıkmanız için kendimize biraz zaman tanıyın. Partnerinizle beraber bu aralar iletişiminizi daha da kuvvetlendirmeniz gerekebilir eğer iletişiminiz kötüye giderse sizde kendinizi kötü hissedeceğinizden işler daha da kötü olabilir.  Geleceğinize dair yapmış olduğunuz bazı planlar var bu planlardan asla vazgeçmeyin ve bu planlar doğrultusunda ilerleyin zamanınızı iyi değerlendirin.

BALIK BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yoğun iş temposunun bıraktığı etki yüzünden biraz yorulabilirsiniz ama kendinizi bu konuda çokta sıkmayın. Duygularınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizle kendinizi daha da bir bağdaştırmış durumdasınız. Kendinizi bu aralar gereksiz yere sıkıyorsunuz ve olmayacak şeylere kafanızı takıyorsunuz. Partnerinizle beraber kendinizi daha da toparlayabilirsiniz eğer bir partneriniz yoksa yeni bir partner edinebilirsiniz ve bu partner size iyi ve huzurlu gelecek. Hayatta her açıdan keyfinizi çıkarmanız gerekiyor .Her şeye karşı pozitif yaklaşmaya çalışın. Sıkıntılı geçirdiğiniz zamanları bir kenara bırakıp geleceğinizi odaklanın ve geleceğinizi iyi eğitim alarak daha da iyi yerlere taşıyın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.