Burçlar Nuray Sayari 08 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları


TERAZİ BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Karşınıza gelen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirin. Amaçlarınıza ulaşabilmeniz için biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Finansal konuda bazı sıkıntılarınız olabilir ama bunların gelip geçici olduğunu unutmayın yani kafanıza takıp kendinizi boş yere üzmeyin. Planladığınız şeyler doğrultusunda ilerlerseniz her şey daha iyi bir şekilde yapacaksınız. Yaşamış olduğunuz sorunlara bazı çözümler bulabilirsiniz bu çözümler sizi daha da iyi yerlere getirecek. Bu hafta size yol gösteren insanlar olabilir bu insanların size gelen yardımlarını esirgemeyin. Finansal konulardaki gelir kaynaklarınızın zayıflayabileceği bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Bütçenizi optimize etmeniz size yarar sağlayacaktır.

AKREP BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi bu ara biraz yorgun hissedebilirsiniz ama bu yorgunluğunuz geçecek sadece biraz sabredin. Partnerinizle kırdığınız noktalarda bazen ne yaptım diyebiliyorsunuz ama artık bunu demek yerine nasıl özür dileyebilirim yöntemlerini araştırın. Arkadaş çevrenizde sevilen birisiniz ama bazen arkanızdan atıp tutan insanlar oluyor bunları dikkatlice izleyin ve bu insanlarla bir daha muhatap olmayın. Aile büyüklerinize olan saygınızı bitirmeyin aksine sürekli saygı içerisinde olun. Yaşamış olduğunuz bazı ufak tefek problemler olabilir bu problemler için değişik çözüm yolları arayabilirsiniz. Maddiyatınızda son günlerde yapmış olduğunuz tasarruf politikası ayın sonunda size yarar sağladığını hissettirecektir.

YAY BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı zamanlarınızda kendinizi daha da iyi hissetmeniz için bazı durumlar size iyi gelebilir. Hayatta bazı şeylere ulaşabiliriz bunu biz istediğimiz için değil bazen alışmak zorunda olduğumuz için de olabilir. İş hayatınızda daha da başarılı olacaksınız kendinizi biraz daha sıkın ve asla pes etmeyin. Arkadaş çevrenizi bir kez daha gözden geçirin çünkü herkese güven olmuyor bunu sizde kendi gözlerinizle göreceksiniz zaten ben sizi uyarıyorum. Çalışma ortamınız biraz huzursuz olabilir ama bu huzursuzluğu giderebilmek için takmamanız ve bazı şeylere susmanız her şeyin cevabı olacaktır. Partnerinizle beraber yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda ilerlediğiniz taktirde aranızda hiçbir sorun kalmayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.