Burçlar Nuray Sayari 08 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygularınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz ailevi konulara çok takılıyor ufacık bir şeye alınıyorsunuz. Sıkıntılı geçirdiğiniz dönemler olabilir bu dönemler sizi daha da yıpratabileceğini ama kendinizi salmayın ve asla pes etmeyin toparlanmanız için kendinize zaman ayırın. Her seferinde başkasını düşünmenize gerek yok. Biraz da kendinizi düşünün. Maddi konudaki harcamalarınızda oldukça dikkat ediyorsunuz ve sizin kadar tutumlu birisi yok. Sevdiklerinizle beraber vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz ve her seferinde onlara hizmet etmeyi de hiçbir şekilde aldırmıyorsunuz. Enerjinizi toplayıp artık dünyaya dönmelisiniz ve her şeyi kafanıza takmak yerine kendinizi biraz daha neşelendirmelisiniz.

ASLAN BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Acele bir şekilde vereceğiniz kararlar doğrultusunda ileriki zamanlarda pişman olabilirsiniz. Alacağınız kararlar doğrultusunda iki kez düşünmenizi tavsiye ederim. Bu aralar yoğun iş temposu biraz sizi yormuş olabilir ama kendinizi toparlamanız için zaman var. Sevgiye dair beklentilerinizin gerçekleşeceği bir gün sizi bekliyor olabilir. İç sesinizle sıklıkla iletişime geçebilir ve bazı düşünceleri zihninizde canlandırmaya çalışabilirsiniz. Ailenizin maddi konudaki sıkıntılarını öğrenebilirsiniz bu biraz sizi yıkacak ama onları elinizden geldiğince yardım edeceksiniz. Sizin maddi konudaki durumunuz gayet iyi ve ailenize yardım etme konusunda kararlısınız ailenize bunu söylediğinde kabul etmeyecek ama bir şekilde ikna edeceksiniz.

BAŞAK BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizi çekemeyen ve sevmeyen insanlar var bu insanları kafanıza takıp kendinizi üzmeyin çünkü değecek ve değmeyecek insanlar var.  Bu aralar kişisel konularda biraz daha hisli olacaksınız. Yapacağınız iş projeleri ile ilgili kendinizi daha da geliştireceksiniz ve başarıyı elde edeceksiniz bu sizin için büyük bir avantaj olacak. Geleceğinizi bir şekilde kuracak ve eğitim öğretim hayatınızda bir tık daha öne atacaksınız. Güven sorunu yaşıyorsanız güven sorunu biraz daha büyütebilir ve hiç olmayacak durumlarda gereksiz tartışmaları büyütebilirsiniz. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat etmek sizin için daha iyi olacaktır. Olmayacak konuları kafanıza takıp kısır bir döngü ye girmeyin; düşünüp düşünüp kendinizi yormayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.