Burçlar Nuray Sayari 08 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

  0
  56

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen kendinize de zaman tanımaya çalışın. Hayatta her zaman kazanmak diye bir şey yok bazen kaybedebiliriz de ama asla pes etmememiz gerekiyor. Biraz daha geri çekilmeye bakın kendinizi dinlenmeye ihtiyacınız var. Bazı durumlarda kendinizi kötü hissedebilirsiniz ama kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor. Heyecanlarınızın esiri olmamaya dikkat edin bu gibi durumların gelip geçici olduğunu unutmayın. Hayat bazen istediklerimizi tam anlamıyla yerine getirmez bizim pes edip etmeyeceğimizi ölçer. Zaman zaman yaşamış olduğumuz durumlar kendinizi daralmış hissettiğiniz durumlar olabilir. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin harcamalarınızı bütçenize uygun davranın.


  BOĞA BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yapacağınız bir önemli tanışma sizi derinden etkileyebilir. Maddi konuda gelirlerinizin artacağı Bir zamanda girebilirsiniz ama artırabilmek için de bazı yollar deniyorsunuz. Ortaya çıkan sorunları düzeltmek için elinizden gelenin daha da fazlasını yapmalısınız yani baya çaba sarf etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde sevilen birisiniz bunu kaybetmeyin. Kendinize zaman ayırmalı ihtiyaç duyduğunuz şeyleri dikkate almalısınız. Partnerinizle beraber yapacağınız bazı planlar olabilir ama planlar yolunda gitmeyince karamsarlığa kapılıp partnerinizi de üzmeyin tartışma yaratmayın.

  İKİZLER BURCU 08 Kasım 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Maddi konuda beklentilerinizi karşılayacak bir miktar bütçe alabilirsiniz bu sizi biraz da olsa rahatlatacak. Aşk hayatınızda kendinizi biraz karamsarlığa sokmuş durumdasınız. Kendinizi bir an önce toparlamalı ve istediğinizi elde etmek için çabalamalısınız. Hayatınızda bazı olumsuzluklar olabilir hemen kendinizi kötü hissetmeyin aksine bu sizi kamçılamalı. Aile büyüklerinizde yapacak olduğunuz bazı planlar var bu planları gerçekleştirirken başkasına söz vermeyin çünkü aileniz böyle şeylere önem veriyor. Partneriniz bu arada sizinle daha da iyi anlaşıyor ve sizinle gerçekten mutlu bazen bunu anlamıyorsunuz size göstermeye çalışıyor artık gözünüzü açmalısınız ve partnerinizi görmelisiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz