Burçlar Nuray Sayari 07 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU 07 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızın olduğundan daha farklı şekillere girmeye başladığını hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Ancak bu şekillenmeler pek istediğiniz gibi olmadığını da fark edebilirisiniz. Hiçbir şey için daha geç olmadığını ve istediğiniz gibi düzene sokabileceğinizin düşüncesi de size güç verecektir. Sizinle birlikte bir takım işlere girişme gibi planları olan birisi olabilir. Yakın zamanda bu planları hakkında size teklifte bulunacaktır. Çevrenizde gerçekleşecek olaylara dikkatinizi yoğunlaştırmanız halinde kendi yaşantınızda ilgilenmeniz gereken konuları aksatabileceğinizi unutmayın. Bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Bu yüzden maddi konulardaki titizliğinizi ortaya koymanız gerekecektir.

ASLAN BURCU 07 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş hayatınızda iş yerinizdeki memnuniyetinize zarar vermek isteyen bazı insanlar gündeme gelebilir. Güçlü yapınızı ortaya koymalı ve her türlü zorluğa göğüs germelisiniz. Çevrenizdeki kişilerle bazı konular hakkında diyaloglara girebilir, bu konular üzerine derin tartışmalar sürdürebilirsiniz. Yalnızlık kaygısı bugün etrafınızı çevreleyebilir. Özellikle sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızın geçici olduğu düşüncesi sürekli sizi yalnızlık kaygısına itecektir. Kimi zamanlar yalnız kalmanın da iyi yanları olduğunu düşünerek kendinizi teselli edebilirsiniz. Ancak bu düşünceniz kuruntudan başka hiçbir şey olmayacaktır. Aşk hayatınızda ise davranış ve düşüncelerinizi mantık çatısı altında sürdürmeniz halinde ilişkilerinizi daha iyi yerlere taşıma imkanı bulacaksınız.

BAŞAK BURCU 07 Kasım 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugünlerde ağırlıkla kendi isteklerinizi ve kendi ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyor olabilirsiniz. Bu tutumunuz yardımlaşma duygunuza zarar verebileceği gibi aile içerisindeki ilişkilerinizi de etkileyebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Kendinizce doğru olduğunu düşündüğünüz bazı düşüncelerinizin çevrenizdeki kişiler tarafından da onaylanacağı mantığından uzaklaşmalısınız. İş hayatınızda yüksek mertebe hedeflerinizin git gide zorlaştığını düşünebilirsiniz. Bu düşünceyle kendinizi körleştireceğinizi unutmayın. Yenilikçi ve savaşçı düşünce şekliyle hareket ettiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda duygularınızı yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz. Yakın zamanda hayatınızda farklılık yaratacak bir takım girişimleriniz gündeme gelebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.