Bugün Burçlar Nuray Sayari 06 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı konularda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Özellikle özel hayatınızda ilgi duyduğunuz kişiye karşı olan kıskançlık duygunuz daha ağır seviyelere gelebilir. Kıskançlığınızla ilgi duyduğunuz kişiyi kırabilirsiniz. Aklınızın içerisinde sürekli olarak kafanızı kurcalayacak bazı kuruntular olabilir. Bu kuruntularla uğraşmamak adına sizi oyalayacak farklı etkinliklere yönelebilirsiniz. Yakın zamanda mutlu olmanızı gerektirecek haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizi her zaman yukarıda tutuyor oluşunuz sizi başarıya taşıyacaktır. Ancak hayal seviyesine ulaşan hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekecektir. Arkadaş çevrenizle vakit geçirmek için gelen davetleri kabul edebilirsiniz. Maddi açıdan kafanızın rahatlayacağı zamanlar çok yakın.


KOVA BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen duygusal zamanlarınızda olabilirsiniz ama bu duygusal zamanlarınız geçince kendinizi daha da rahatlamış hissedeceksiniz. Hayata karşı bakış açınız değişebilir daha olumlu bakış açıları sergileyebilirsiniz bu da sizin yararınıza olacak. Aile büyüklerinizle yapacak olduğunuz bazı planlar var bu planlar doğrultusunda ilerlerseniz kazanan siz olacaksınız. Zaman zaman tartıştığınız arkadaşlarınız olabilir bunlar gayet normal siz kendi bildiğiniz doğrultusunda ilerleyin. Hayatı bazen kırılganlıklarımız olabilir bu kırılganlıklarımızın gelip geçici olduğunu unutmayalım. Maddi konuda ki yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat ederseniz bütçenizi ayarlamış ve bir dahaki aya rahatlamış olacaksınız. Partnerinizle beraber iletişiminizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz bu sizin elinizde Ve her şeyi daha iyi bir şekilde yapacağınıza inanın.

BALIK BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar canın sıkan şeyler olabilir ama fazla kafaya takmayın umursamamaya çalışın. İstemediğiniz hiçbir şeyi zorla yapmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Yarım kalmış bazı şeyler olabilir bunları tamamlamak için tamda zamanı bu zamanı kaçırmayın ve size iyi veya kötü gelen fırsatları da değerlendirin. Zamanınızı iyi değerlendirdiğiniz taktirde her şeyin size daha da olumlu bir şekilde yansıdığını göreceksiniz. Kendinize biraz daha dikkat etmeye çalışın sağlığınızla ilgilenin sağlık olmazsa hiçbir şey olmaz hiçbir şeyin de anlamı kalmaz. Maddi konudaki harcamalarınızı biraz daha kısıtlama getirin harcamalarınıza dikkat edin. Geleceğinizi yönelik yapmış olduğumuz planlar doğrultusunda ilerliyorsunuz bu planlar doğrultusunda şaşmazsanız kazanan siz olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.