Bugün Burçlar Nuray Sayari 06 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Düşünce yapınız bugün biraz daha reailst şekilde olabilir. Hayallerden ziyade gerçeğe daha yakın bir yaşantının daha doğru olacağını düşünebilirsiniz. Düşünceniz içerisinde mümkün olan planlarınızı bugün somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Keyfinize düşkünlüğünüzden de ödün vermeyebilirisiniz. Yerinize getirmeniz gerek sorumlulukların ardından kendinize zaman ayırmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çevrenizde beklide hiç tanımadığınız kişi veya kişilere küçük/büyük yapacağınız iyiliklerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. İş yerinizde kendini yapabileceklerinizin üstüne çıkmayı hedefleyebilirsiniz. Ancak bu durum sizi yıpratmaktan başka hiçbir şeye yaramayacağını bilmelisiniz. Maddi konularda da yatırım yapmayın üşündüğünüz bazı yatırım araçları sizin için risk taşıyabileceği bir günde olduğunu unutmayın.

AKREP BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Eskiye oranla keyfinizde biraz düşüş olduğunu fark edebilirsiniz. Neşenizi kaçıran bir takım olaylar karşısında ne yapacağınıza dair bir düşünceniz olamayabilir. Arkadaş çevrenizle birlikte yaptığınız etkinliklerle zaman geçirirken ufak çaplı gerginlikle yaşayabilirsiniz. Bazı olayların içerisinde yapmış olduğunuz bazı ufak hatalar karşısında ağır eleştiriler alabilirsiniz. Ancak aldığınız eleştirilere fazla kafayı takarsanız olayların ciddiyeti artış gösterebilir. Eleştirilere açık olmayı tercih etmenizde fayda var. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz sizi iyi yerlere taşıdığından kendinize olan güveniniz artış gösterecektir. Günlük yaşantınız içerisinde sizden gizlenen bazı bilgiler gün yüzüne çıkma ihtimali olası.

YAY BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ara ara basit ağrılarla baş edebilirsiniz. Ancak gün içerisinde ağrılarınıza rağmen kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Enerjinizle büyük oranla başarılı ve olumlu bir gün geçirme şansınız olacaktır. İşiniz içerisinde anlam veremediğiniz bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu detaylarla uğraşmak isteyebilir ve işinizden ziyade bu detaylara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Ancak bu detaylara boğularak işinizdeki performansınızın düşeceğini hatırlamalısınız. Kendinizi daha  iyi konumlara taşıyabilmek adına gereksiz detaylar yerine işlerinize daha fazla yoğunlaşmanız gerektiğini unutmayın. Özel hayatınıza göstermiş olduğunuz bazı ilgili davranışlarınızı bu aralar gösteremiyor olabilirsiniz. Sağlığınız konusunda biraz daha temkinli olmanız gerekecektir. Yoğun iş temponuz sizi daha hızlı yıpratacağını unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.