Bugün Burçlar Nuray Sayari 06 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş arkadaşlarınızla aranızda ufak çaplı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Tutarsız davranışlara şahit olacak ve bu durum biraz sinirinizi bozacaktır. Olaylara müdahale etmeniz iyi bir adım olabilecekken sert üslup kullanacak olursanız bu durum kötü adım olabileceğini de unutmayın. Tahammül seviyenizi olabildiğince yüksek tutmaya çalışın. Diğer günlere göre bugün dikkatiniz daha da yüksek olacaktır. Dikkatli oluşunuzla uzun zamandır başarısız olduğunuz bazı şeylerde başarıyı yakalayabilirsiniz. Bu; hobileriniz, sosyal aktiviteleriniz, araştırmasını sürdüğünüz bir konu gibi birçok şey olabilir. Kendinizi mutlu etmenin yollarını gayet iyi biliyorsunuz. Bu yolları kullanarak daha fazla mutluluğu elde etmeye çalışın. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.

ASLAN BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün planlamış olduğunuz işlerinizi yerine getirirken birilerinden yardım ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda çekingen davranabilirsiniz ancak gelecekte sizde bu kişiye yardım edebileceğiniz ihtimaliyle kendinizi ikna edebilirsiniz. Yaratıcı ve başarılı işlere imza atabileceğinizi unutmayın. Ancak yapacağınız işi kesinlikle hafife almayın. Geleceğiniz için kendinize bir takım yatırımlar yapma düşüncesine girebilirsiniz. Fevri davranışlarınız zaman zaman belirebilir. Tepki göstereceğiniz olayları ilk önce değerlendirmeden geçirmenizde fayda var. İş hayatınızda bugün patronlarınızla bir araya gelebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu süreç içerisinde kendinizi kanıtlamak için uygun fırsatlar doğabilir. Bu fırsatları değerlendirin.

BAŞAK BURCU 06 Kasım 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yapmaktan pek hoşlanmadığınız aktiviteler için arkadaşlarınız tarafından zorlanabilirsiniz. Kendi iradenizi koruyarak düşüncenize ve zevklerinize ters düşecek aktivitelerden uzak durabilirsiniz. Yararcı olabilme düşüncesi üstünüzde hakim olabilir. Ancak her zaman yararcı olunamayacağını kendinize inandırmanız gerekecektir. Aile içinde yardımlaşma duygunuzun artış göstereceği bir dönem. Sorumluluklarınızın tamamına hakim olduğunuzu düşünseniz bile bazı yerlerde eksikleriniz olabilir. Bu eksikleriniz için uyarılırsanız saygı duyarak dinlemeniz iyi olacaktır. Özel hayatınızda ilgi duyduğunuz kişiye karşı biraz daha özel ilgi gösterirseniz bunun karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Maddi konularda dalgalanmalar gözlemleyebilirsiniz. Yapabileceğiniz pek fazla bir müdahale olmayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.