Burçlar Nuray Sayari 04 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mutluluk bugün bütün gün sizinle birlikte olacak. Yüzünüzün gülümsemesine sebep olacak kişileri de yanınızda görmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda aceleci davranabilir, sabırsızlık yaşayabilirsiniz. İşte bu noktada kendinize çekidüzen vermeniz gerekebilir. Çünkü bu haliniz bazı düzeni veya kuralları bozabilir. Gün içerisinde kendinizden hiç beklemediğiniz düşünceler zihninizin içerisinde yeşillenebilir. Bu düşünceler biraz kafa karışıklığına sebebiyet verecek olsa da her şeyi akışına bırakmayı tercih edeceksiniz. Arkadaş çevreniz sizi bazı etkinliklere davet edebilir ve birlikte zaman geçirmek isteyebilir. Her ne kadar mutlu olsanız da içinizdeki karartı ara sıra canınızı sıkabilir. Bunu hissettiğiniz andan itibaren dışarıya paylaşırsanız gününüzün mutsuz bitmesine izin vermemiş olacaksınız. 


KOVA BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde çevrenizdeki herkesin dediklerini inanabilir, herkesin doğru söylediğini düşünebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımınız sizi de mutlu edecek olsa da çevrenizde bulunan bazı kötü düşünceli insanlara Son günlerde çevrenizdeki herkesin dediklerine inanabilir, herkesin doğru söylediğini düşünebilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımınız sizi mutlu edecek olsa da çevrenizde bulunan bazı kötü düşünceli insanların iştahını kabartabilir. Bu yüzden güvendiğiniz kişiler haricinde pek fazla iletişime geçmemeniz iyi olacaktır. Yorucu iş temposunun başlayacağı bir döneme gireceksiniz. Bu dönem içerisinde güçsüz düşmemeniz adına kendinizi hem psikolojik hemde fizyolojik olarak hazırlamalısınız. Eşiniz tarafından bazı konularda uyarılabilirsiniz. Dikkate almalısınız. 

BALIK BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte planlamış olduğunuz bazı işlerinizi bugün faaliyete dökmek isteyebilirsiniz. Bunu kendi başınıza yapabileceğinizi bildiğiniz halde yakınlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Zihniniz içerisindeki planlarınızı hayata geçirmek sizi yaşantınızda güçlü kılmaya sebebiyet verebilir ama geçmişten gelen yorgunluğunuz performansınıza etki edebilir. Aşk hayatınızda partnerinize karşı konuşmalarınızdaki net tutumunuz biraz kırıcı olabilir. Konuşmalarınızı biraz daha esnetebilirsiniz. Para konusunda ise sizi rahatlatacak bazı finans kaynakları elde edebilirsiniz. Bugün yapacağınız işlerinizde motive olmanız pek zor olmayacağı gibi isteklide olacaksınız. İş hayatınızda ise patronunuzun beklentileriyle sizin düşünceleriniz çatışma yaşabilir. Durumu uygun dille açıklamanız gerekecektir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.