Burçlar Nuray Sayari 04 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
609


TERAZİ BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değer verdiğiniz kişi tarafından göreceğiniz ilgi sizi olduğunuzdan daha mutlu edecektir. Mutluluğunuzu bu kişiyle yeniden paylaşmak isteyebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızın her zaman pozitif olması sizi iyi yerlere taşıyacaktır. Rahatsızlık hissettiğiniz konularda içinize kapanmak yerine dile getirmeyi tercih edebilirsiniz. Sizinle iletişime geçen bazı insanların sert üslubu moralinizi bozabilir. Bu gibi durumların gelip geçici olduğunu hatırlayın ve tadınızı kaçırmayın. İş arayan terazi burcu isen kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir iş ile karşılaşabilir ve biran önce başvurabilirsiniz. Aile içerisindeki düzen konusunda fazla takıntılı birisi olduğunuzdan dolayı aile bireylerini bazı konularda uyarma ihtiyacı duyabilirsiniz. 

AKREP BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı dönemleri geride bırakmaya başlayacağınız zamanlar kapınızın önünde. Mutluluğunuzun kaynağı içinizde olduğunuz kesinlikle unutmayın. Yaşımız kaç olursa olsun bugün kendinizi biraz daha olgun hissedebilirsiniz. Üstünüze sinecek olan bu olumlu ağırlık daha iyi yerlere gelmenizde önemli rol oynayacaktır. Düzene koymak istediğiniz bazı işleriniz tam olarak yerine oturmamış olabilir. Bunu oturtmak yine sizin elinizde. Sağlığınız açısından bazı tatsızlıklar yakın zamanda baş gösterebilir. Düzenli olarak yaptırdığınız kontrolleriniz var ise ve bunları aksattıysanız bu konu biraz canınızı sıkacaktır. Arkadaş çevrenizle yeniden çok sık vakit geçireceğiniz dönemler yakınlaşıyor olabilir. Ancak sorumluluklarınızın eskiye göre daha fazla olduğunu da aklınızın bir köşesinde bulundurun. 

YAY BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Giriştiğiniz işleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda takdir edilmeyi seven bir yapınız var. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Bugün de yapacağınız bazı işler karşısında övgü bekleyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerden bir takım iyilikler görebilir, yardımlar alabilirsiniz. Görmüş olduğunuz bu olumlu yaklaşımlara rağmen insanlardan biraz uzaklaşmak iyi geleceğini düşünebilirsiniz. Kendinize ait olan her bir şeyde tedbirli davranıyor olmanız doğru davranış olabilir. Bu konu hakkında alacağınız eleştirilere pek kulak asmayın. Yakın çevreniz veya aileniz sizden bazı şeyleri saklıyor olabilir. Bunun farkına varabilirsiniz. Ancak sizin iyiliğinizi isteyen bu kişilerin düşüncesine saygı duyun. Sakladıkları şeyleri sizin görmemeniz belki de en hayırlısı olacaktır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here