Burçlar Nuray Sayari 04 Kasım 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Var olan maddi durumunuzu daha iyi yerlere taşımak adına çaba göstereceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere fazla vakit ayıramadığınızdan dolayı alacağınız tepkiler karşısında şaşırabilirsiniz. Bunun farkına vardığımız taktirde zamanımızın belli bir kısmını onlara ayırabilirsiniz. Yakın zamanda tanımadığınız bazı kişilerle ticari konulardan muhabbet edebilir, ticari ilişki içerisine girebilirsiniz. Aile büyüklerinizden biri size geleceğiniz konusunda nasihat vermek isteyecektir. Bu nasihatleri dinliyormuş gibi yapmak yerine dikkate almanız hayatınızı şekillendirmenizde yardımcı olacaktır. Aşk hayatınız ise birazcık durgun dönemden geçiyor olabilir. Sakin ve sessizce hareketlenmesini beklemeniz gerekecektir. 

ASLAN BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde bazı kişilerle planlamış olduğunuz konuşmaların pekte istediğiniz gibi ilerleyemediğini gözlemleyebilirsiniz.  Sosyal çevrenizdeki kişilerle birlikte geçireceğiniz zamanlar bulacaksınız. Ancak bu zamanlar içerisinde fikir ayrılığına düşebilir ve aranızda ufak gerginlikler yaşayabilirsiniz. Fazla düşünceye kapılan biri olduğunuzdan dolayı bu durum gününüzü etkileyecektir. Günlük rutininizi devam ettirirken beklenmedik anda sancılarınız belirebilir. Bu durumla karşılaşıyor olursanız hafife almamanız doğru bir müdahale olacaktır. Aileye veya ilişkiye sahip olan bir yengeç burcu iseniz partnerinizle bazı önemli konuları konuşmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. 

BAŞAK BURCU 04 KASIM 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın zamanda yaşamış olduğunuz olumsuzluklar, tatsızlıklar sizi ümidini yitirmiş biri yapabilir. Çabuk pes ediyor oluşunuzdan dolayı bazı başarısızlıkların peşinizi bırakmadığını biliyor muydunuz? Savaşmaya çok yatkın bir yapınız var. Bu yapınızı özellikle pes etmemek için mutlaka kullanmalısınız. Bugün düzen konusunda fazlasıyla hassas olabilirsiniz. Evinizdeki eşyaların yerli yerinde, iş yerinizdeki kullandığınız eşyaların da yerli yerinde olmasını isteyebilirsiniz. Bugün aşk hayatı hareketli bir aslan burcuyla birlikte olacağız. Aşk konusunda atmak istediğiniz bazı adımlar için uygun zamanı arayacaksınızdır. Cesaret konusunda yaşamış olduğunuz eksikliği bu vesileyle tamamlayabilir ve hayalinizdeki aşka bir adım daha yakın olabilirsiniz. 

Bugün beklentilerinizin altında yaşayabileceğiniz bir gün. O gün içerisinde yapmayı planladığınız bazı işleri atılabilir ancak tamamlanmış bir şekilde sonuçlandıramayabilirsiniz. Neyin nerede nasıl yanlış olduğu konusunda kendinizi ve yaşantınızı  eleştirebilirsiniz. Eleştirel bakış açınızı olumsuz olarak yorumlamayın. Çünkü siz farkında olmasanız da her kendinizi eleştirdiğinizde güçlenmeye bir adım daha yakın olmaktasınız. Kendinizi biraz daha iyi hissetmek adına yapmaktan hoşlandığınız aktivitelere yönelebilir, temiz bir hafa almak için yürüşeye çıkabilirsiniz. Akşam üstlerine doğru yakın arkadaşlarınızdan bazı haberler alabilir ve bu haberler mutlu olmanıza vesile olabilir. Gülümsemeyi kendinize unutturmayın. İyi günler sizinle olacak. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.