Burçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde kendinizi her ne kadar uysal olarak görüyor olsanız da inatçı yapınızı zaman zaman belirgin hale getirebilirsiniz. Bazı ısrarı olmaması gereken konularda inatla ısrarda bulunmanız karşısında çevrenizdeki kişilerden pek hoş tepkiler almayabilirsiniz. Kendinizde bir takım değişiklikler başvurabilirsiniz. Özellikle dış görünüşünüz konusunda bu değişiklikler gündeme gelebilir. Saçınızı kestirmeyi düşünebilir, farklı modeller deneyebilir veya giyim tarzınıza marjinallik katmak isteyebilirsiniz. Günlük yaşantınızda kendinizle daha fazla ilgilenmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Özellikle sağlık konusunda tereddüt ettiğiniz konularda kendinize önlemler almak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde günlük yaşantınızda pek rastlanmayan bazı davranışlarınız gün yüzüne çıkabilir.


KOVA BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içerisindeki bireylerden bir takım ilgiyi bekliyor olabilir ya da kendileriyle bazı konular hakkında konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu durumun farkında olunmamasından dolayı kendinizi yıpratmanız durumu değiştirmeyeceğinin farkına varın. İçinize kapanıyor olmanız size yarardan çok zarar getireceğini görmelisiniz. Bugün kendinizde bir değişiklik yapın ve kendi kendinizi yemek yerine konuşmayı tercih edin. Gelecek zamana yönelik yapmış olduğunuz bazı yatırımların hala tepkisini vermiyor olmasından yola çıkarak ümitsizliğe kesinlikle kapılmamalısınız. Sabrınızla yatırımlarınız daha iyi konumlara gelecektir. İş hayatınızda ise sizi biraz üzecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Daha önce yapmış olduğunuz bazı ufak hataların faturasını ödeyebilirsiniz. Endişe etmenize pek gerek yok. Çünkü çok fazla üzülüp kafaya takacak bir durum söz konusu olmayacaktır.

BALIK BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi kafanız içerisinde yapmış olduğunuz bazı planlarınız her zaman en doğru şekilde işliyor olmasına güvenerek yeniden bazı planlar yapabilirsiniz. Fakat durum bu sefer aynı olmayabilir. Bugünlerde işinizi şansa ve zamana bırakmak yerine güvence altına almanız gerekebilir. Şanslı olduğunuz dönemler bir süreliğine size veda edebilir. Bu yüzden de garantici yaklaşımlarınız daha fazla ön planda olacaktır. Aşk hayatınızda ise beklediğiniz mutluluk çok yakın zamanda sizin kapınızı çalacaktır. Karşınıza çıkacak manevi fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Gün içerisinde dolaşmanız gereken bazı yerler olabilir. Yoğun tempolu güne kendinizi hazırlamanız iyi bir tercih olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.