Burçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz buna hazırlıklı olun. Kuracağını zorlu bir İletişim ile tüm hayatınız değişebilir biraz daha dikkatli olun. Yapacak olduğunuz bazı ufak tefek değişimler hayatınızda sizde oldukça iyi yerlere getirebilir. Yaşamış olduğunuz bazı talihsiz şeyler sizi olumsuz etkilemiş durumda olabilir. Neşeli ve mutlu olduğunuz zaman kendinizi iyi hissediyorsunuz. İlişkilerinizde yaşamış olduğunuz ruh halinizden dolayı iletişim kopuklukları da oluyor. Yapacak olduğunuz değişimler sonucu kendimizi biraz zor toparlayabilirsiniz ama unutmayın ki daha da iyi olacaksınız.

AKREP BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıların gelip geçici olduğunu bilmelisiniz ve çevrenizde size yardım etmek isteyen insanları itmeyin. Arkadaş çevrenizde menfaate dayalı ilişkiler sizi bayağı yormuş durumda artık buna bir son vermelisiniz kendi iyiliğinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Kazalara ve sakarlıklarına dikkat edin bu aralar peşinizi bırakmayabilir. Kendinize geleceğinizi daha yeni hedefler koymalısınız ve bu hedeflere yavaş yavaş ulaşmaya çalışmalı ve yaşama heyecanınızı geri kazanmalısınız. Denge ve uyumu partnerinizle beraber bulacaksınız ve partnerinize yeniden aşık olabilirsiniz. Bu aralar iniş veya çıkış yaşayabilirsiniz bu hayatın düzeni siz hiçbir şeye aldırmadan kendi bildiğiniz yoldan ilerleyin. Maddi konudaki harcamalarınızda aşırı şekilde dikkat ettiniz ve böyle devam ederseniz hem ruh olarak hem de beden olarak rahatlayacaksınız.

YAY BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı zamanlarınızda kimin yanınızda olup olmadığını daha iyi anlayacaksınız. Dedektifliğinizi biraz daha ortaya çıkartın tanımadığımız insanlarla samimi olmayın. Zamanınızın nasıl geçip gittiğini anlamıyorsunuz ama artık zamanınızın daha da değerli olduğunu anlayın. Kendinizi bu aralar hiç zaman ayırmıyorsunuz biraz kendimize zaman ayırın ve ailenize de öyle.. Geleceğinize dair yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda ilerleyin ve bu planlar dahilinde çıkmayın. Kariyerinizde iyi bir şekilde kuracaksınız biraz sabredin sadece kendinize zaman tanıyın. Bütçenize uygun hareket ederseniz hiçbir şekilde maddi konuda kayıp yaşamayacaksınız. Enerjinizi tekrar elde etmeyenin yolu sadece biraz daha sakin olup hayatı hızlı bir şekilde yaşamayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.