Burçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman zaman yaşamış olduğunuz duygusal yüklemeleriniz olabilir bunlar gelip geçici şeyler siz sadece bazı şeylere odaklanın. Hayatı doyasıya yaşayın ve hayata karşı olumlu bakmayı öğrenin işte o zaman istediğiniz her şeyin daha da iyi olduğunu anlayacaksınız. Geleceğinizi öyle ya da böyle kuracaksınız ama planlarınız doğrultusundan şaşmayın. Kendinizi yorgun ve sıkıntılı hissediyor olabilirsiniz sıkıntınızı yenebilmek ve bu sıkıntımızı iyi şeylere yormak sizin elinizde. Arkadaş çevreni seçerken daha dikkatli seçimler yaparsanız kazanan siz olacaksınız. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin eğer dikkat etmez harcamalarınızı açarsanız zorluk çeken taraf yine siz olacaksınız. Hayatta yapacağınız bazı değişiklikler olacak Bu değişiklikler sizi biraz etkileyebilir ama yaptığınız değişiklik yönünde birazda olsa ilerleme kat edin pes etmeyin.

ASLAN BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Almış olduğunuz kararlar doğrultusundan asla vazgeçmeyin kendi bildiğiniz şekilde ilerleyin. İş hayatınızda başarılı olanlar listesinde adınızı görüp kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Canınızı sıkan durumlarda kendinizi iyi hissedeceğiniz hobiler edinin. Size iyi gelen insanlarla muhatap olun iyi gelmeyen insanlardan uzak durun. Bu aralar duygusallığınız üzerinizde ama bunlar atlatamayacağınız şeyler değil biraz dişimizi sıkmanız ve yolunuza pes etmeden devam etmeniz gerekiyor. Badi konudaki harcamalarınızda bütçenize göre davranırsınız her konuda rahat olacaksınız. Zamanınızı boşuna harcadığınızı düşündüğünüz insanlardan uzak durun daha samimi bulduğunuz insanlarla beraber olun.

BAŞAK BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar bir çok disiplinle karşı karşıya kalabilirsiniz iş hayatınızda bazı olumsuzluklar sizi baya etkileyebilir ama asla pes etmeyin başarıya ulaşacaksınız. Hayatınızda mümkün olduğunca kalıcı çözümler seçmeye odaklanın. Aniden karşılaştığınız bazı sorumlulukların yükümlülüğü  altından kalkabileceksiniz. Yaşayacak olduğunuz maddi sıkıntılarınızı kardeşiniz veya yakın çevrenizdeki dostlarınızla paylaşabilirsiniz ama fazlada dostlarınızla paylaşmanızı tavsiye etmiyorum kardeşiniz en doğru adres. Kendini bilmeyen bencil davranan insanlarla bir münakaşaya veya savaş içerisine girmemelisiniz kendinizi bilerek hareket edin. Aile büyüklerinizle iletişiminizi daha da iyi yerlere taşıyabilirsiniz kendinize biraz güvenin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.