Burçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  58

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayattaki enerjinizi asla yitirmeyin. Her daim başaracağınıza inanın ve bu şekilde hayatınıza devam edin. Zaman zaman yaşamış olduğun sıkıntılar gelip geçici bunu unutmayın sadece kendinizi odaklanmayın çevrenizdeki insanlar neler yapıyor onların da farkına varın. Aile büyüklerinizle daha da iyi bir iletişim için biraz daha çabalayın istediğinize ulaşacaksınız. Partnerinizle yaşamış olduğunuz bazı ufak tefek tartışmalar olabilir bunu fazla büyütüp kendinize dert etmeyin önemli olan bu. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin. Geleceğinize güzel yatırımlar yapmak için biraz daha çaba sarf edin.

  BOĞA BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bu aralar içinizde ki önceliklerinize yer vermelisiniz bunları güzel bir şekilde sıraya koyarsınız sizin için daha iyi olacak. Çevrenizdeki insanların yardımına koştuğunuz kadar kendinize de yönelmelisiniz önce insan kendini toparlamalı ve sizde böyle yapmalısınız. Bu ayki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin konforlu yaşamanızdan biraz uzaklaşın. Keyfinizi kaçıran anlaşmazlıklardan kendinizi çekin. Almış olduğunuz kararlar doğrultusunda yanlış yerlere sapmamak için Aile büyüklerinizin fikirlerini alın. Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntılar canınızı sıksa da bunların gelip geçici olduğunu bilin kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun ve hissiz hissediyorsunuz Bu yorgunluğunuzu kendinizi iyi hissettiğiniz şeyleri yaparak atabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU 01 KASIM 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen insanların sizi anlamakta güçlük çektiğini hissediyorsunuz bu gerçektende doğru olan bir şey ama kafanıza takmayın siz kendiniz olduğumuz sürece hiç kimseyi umursamayın. Kimin ne yaptığı kimin ne dediğini takarsanız kendi ruh sağlığınız için de iyi olmayacaktır. Geçmişiniz de ne yaşadıysanız yaşadınız geçmişte kalmıştır hiçbir zaman kendinizi yormayın kendinizi üzmeyin. Partnerinizle beraber yaşamış olduğunuz bazı iletişim aksaklıkların olabilir bunu yorgunuunuza vermelisiniz tabii partneriniz de bunu anlayışla karşılamalı. Geleceğinizi daha da iyi bir şekilde kurmak istiyorsanız geleceğinizi ve yaptığınız planlarınızda iki elle sarılmanız gerekiyor. Yapacak ve yapmış olduğumuz bütün davranışlar Her şeyinizi etkileyebilir hayatınızı olumlu bir şekilde yaşamaya çalışın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz