Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi sıkılmışlığımızı başkasının üzerine atmayın. Güler yüzünüzü ve samimiyetimizi insanlara karşı yitirmeyin insanlar sizi samimiyetiniz ve sıcakkanlılığınızla sevdi. Alacağınız kararlarla tek başına hareket etmektense destek alarak daha hızlı bir ilerleme kat edebilirsiniz. Partneriniz varsa yapacağınız eleştirileri dozunda yapmaya çalışın eğer dozunu aşarsanız partnerinizle aranız açılabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu aralar toplu bir şekilde takılmak sizin hoşunuza gitmiyor kendi başınıza tek tabanca takılmak isteyebilirsiniz. Çok sevdiğiniz samimi bulduğunuz insanlarla iletişiminizi koparmayın çünkü ne kadarda içten yaklaştıkları bellidir. Maddi konudaki harcamalarınızda bütçenize uygun hareket edin.


KOVA BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi darlayan sizi sıkıntıya sokan insanlardan kendinizi uzak tutun. Eğer size iyi gelmediğini düşündüğünüz birçok insanda varsa bunları hayatınızdan uzaklaştırın. Ailenizle olan iletişiminiz daha da güzelleşiyor sadece biraz daha sakin olmaya çalışırsanız her şey daha da güzel olur. Partnerinizle bu ara iletişiminiz eksilerden birbirinizi anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz ama sizi çok bunaltıyor olabilir bu durumu güzelce izah etmeye çalışın aksi taktirde her şeyden vazgeçebilirsiniz. İş hayatınızda olumlu sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve bu sizi çokta mutlu eder ama sakın pes etmeyin her şeyin daha güzel olacağı zamanda pes ederseniz bir daha asla başaramazsınız. Bütçenize göre hareket ediyorsunuz, harcamalarınızda kendinize sınır koymuşsunuz bu sizin için çok güzel bir şey böylelikle her şeyi öğreneceksiniz.

BALIK BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Lider olma tavırlarından çıkmış insanları daha iyi anlamaya çalışıyorsunuz. Hayatınızda yapacak olduğunuz bazı değişimler olacak ve yaşayacak olduğunuz bazı heyecanlar var hazır olun. Sevdiğiniz birinin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz bu sizi biraz üzmüş olsa da kendinizi toparlamalısınız. Partneriniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz bu yeni birinin gelecek vaad edip etmediğini kendinize sorabilirsiniz ama önemli olan birlikte geçireceğiniz zamanlar zamanla herkes zaten kendini belli eder. Kariyer gelişiminiz için muhteşem başarılar elde edeceksiniz pes etmediğiniz sürece her şeyin daha da iyi olduğunu göreceksiniz. Maddi konuda önünüze iyi fırsatlar ve avantajlar çıkabilir bunları iyi değerlendirin. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.